• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Mysłowice

Znalezionych ofert: 47

15828427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649605 15828427 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66 m2 z dużą piwnicą (ok. 28 m2). Dzięki ściance działowej pomiędzy salonem z kuchnią a dużym pokojem możliwe jest zaaranżowanie funkcjonalnej nieruchomości z większą ilością...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

309 900 PLN (4 695 zł/m2)

2
1
66 m2
1923
15825291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649574 15825291 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni wyposażonego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,67 m usytuowanego na piętrze w zabudowie szeregowej.Mieszkan...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

600 000 PLN (10 909 zł/m2)

3
1
55 m2
2024
15885356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27727102 15885356 Działka w całości ogrodzona, w koło posadzone tuje , BRAK SZKÓD GÓRNICZYCH, woda, prąd, gaz, kanalizacja w drodze przy działce. W okół zabudowa jednorodzinna, tereny zielone, brak uciążliwych inwestycji, cicho i spokojnie. Dobrze skomunikowana miasta...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

410 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15882376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27660265 15882376 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDom premium w zielonej części Mysłowic – Wesoła 146,78 m² nowoczesne technologie 1 150 000 złSą miejsca, do których chce się wracać. Ten dom został zaprojektowany właśnie z taką myślą.Na sprzedaż wyjątk...

Mysłowice (Wesoła) (Śląskie, gm. Mysłowice)

1 150 000 PLN (7 823 zł/m2)

5
-
147 m2
2026
15881472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27632578 15881472 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż budynek produkcyjno–magazynowy z częścią biurową, zlokalizowany w Mysłowicach ul. Karola Miarki 23Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową.Podstawowe informacje...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

2 900 000 PLN (967 zł/m2)

12
-
3000 m2
-
15881170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27624987 15881170 Na sprzedaż budynek produkcyjno–magazynowy z częścią biurową, zlokalizowany w Mysłowicach ul. Karola Miarki 23Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową.Podstawowe informacje:powierzchnia całego budynku ponad: 3000 m²po...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

2 900 000 PLN (967 zł/m2)

12
-
3000 m2
-
15871538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27470690 15871538 Magazyn przy S1 świetna lokalizacja Mysłowice ul. KopernikaNa sprzedaż budynek magazynowy o powierzchni 227 m², zlokalizowany w Mysłowicach przy ul. Kopernika 15A. Nieruchomość idealna pod działalność magazynową, produkcyjną lub usługową.Parametry b...

Mysłowice (Kosztowy) (Śląskie, gm. Mysłowice)

499 000 PLN (2 198 zł/m2)

1
-
227 m2
1979
15878001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27586732 15878001 Kontakt telefoniczny: 534699299Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,8 m² zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Wielka Skotnica. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów n...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

320 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
-
44.8 m2
1980
15594745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22058726 15594745 78-314 Mysłowice, gm. Sławoborze, powiat: świdwiński, woj. zachodniopomorskie. Cena: 5 zł m2 Odległości: Mysłowice 1 km, Sławoborze 6 km, Świdwin 16 km, Szczecin 90 km. Nieruchomość składa się z dwóch działek: 1 3,38 ha (IV b); 2 2,02 ha (IV b)....

Mysłowice (Zachodniopomorskie, gm. Sławoborze)

270 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
54000 m2
-
15872306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490012 15872306 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mysłowice, ul. Katowicka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,48 m² , usytuowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Katowickiej w Mysłowicach. Do loka...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

199 000 PLN (4 738 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15870223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27423634 15870223 Sprzedaż działki w Mysłowicach - dzielnica Wesoła Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 876 m² w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Wesoła w Mysłowicach. Szczegóły nieruchomości: Działka uzbrojo...

Mysłowice (Wesoła) (Śląskie, gm. Mysłowice)

299 786 PLN

-
-
876 m2
-
15870233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27423853 15870233 Sprzedaż działki w Mysłowicach - dzielnica Wesoła Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 1048 m² w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Wesoła w Mysłowicach. Szczegóły nieruchomości: Działka uzbroj...

Mysłowice (Wesoła) (Śląskie, gm. Mysłowice)

349 687 PLN

-
-
1048 m2
-