• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Nowa Sarzyna

Znalezionych ofert: 8

15894625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946542 15894625 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie zlokalizowane w Nowej Sarzynie przy ul. Mikołaja Kopernika – idealne dla osób poszukujących funkcjonalnego lokalu z możliwością własnej aranżacji, jak również pod inwestycję.Oferta na wyłączno...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

239 000 PLN (4 877 zł/m2)

2
1
49.01 m2
1953
15894626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27946543 15894626 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Leśnej w Nowej Sarzynie.Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. ZapraszamyCechy nieruchomości:- garaż murowany z 1985 roku- dach: blach- odrębna własność z księgą wieczys...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

25 000 PLN (1 289 zł/m2)

1
-
19.4 m2
1985
15888382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27811236 15888382 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie – idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.Oferta na wyłączność tylko w biu...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

249 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1980
15424975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18266662 15424975 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom z charakterem na 36 ar otoczonych lasem sosnowym — 12 minut od Leżajska, 30 minut od Rzeszowa trasą S19. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji 36 arów własnego terenu, z trzech stron osłonięte starodrzewem sosn...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

749 000 PLN (3 672 zł/m2)

4
-
204 m2
-
15655489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23389550 15655489 Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Nowej Sarzynie przy ulicy Jordana. To właśnie tutaj zlokalizowane jest przestronne mieszkanie, które dla przyszłych nabywców będzie stanowić wspaniał...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

269 000 PLN (5 225 zł/m2)

2
-
51.48 m2
1955
15365571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16909018 15365571 Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Parkowej w Nowa Sarzyna.Blok po remoncie, usytuowany w dobrej lokalizacji miasta. ATUTY DOMU:Mieszkanie dwupokojowe, z przestronnymi pokojami: 19,8m2 + 16,4m2 i oddzielną toaletą.Mieszkanie dobrze oświetlone, okna z tr...

Nowa Sarzyna (Osiedle stałe) (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

249 000 PLN (4 527 zł/m2)

2
1
55 m2
1951
15647322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23229441 15647322 Nowoczesna kawalerka z dużym tarasem i widokiem na las – Nowa Sarzyna, ul. prof. Stanisława Tołpy 1Szukasz funkcjonalnej kawalerki w nowoczesnym budynku, w otoczeniu zieleni i w pobliżu centrum miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż ap...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

243 004 PLN (7 900 zł/m2)

1
1
30.76 m2
2024
15244367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13671196 15244367 Do sprzedania dwa budynki- dom drewniany i murowany znajdujące sie na terenie gminy Nowa Sarzyna w powiecie leżajskim, usytuowane na działce 7 ar. Dom drewniany o powierzchni 50 m2 składa się z pokoju, kuchni, łazienki, strop dreniany, okna PCV i dre...

Nowa Sarzyna (Podkarpackie, gm. Nowa Sarzyna)

244 000 PLN (3 389 zł/m2)

2
2
72 m2
-