• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Nowosiółki

Znalezionych ofert: 3

15859634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolno-budowlana 2,5 ha. Nowosiółki 27173962 15859634 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecamy Państwu działkę rolno-budowlaną w miejscowości Nowosiółki, 17 km od granicy Białego...

Nowosiółki (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

450 000 PLN

-
-
25280 m2
-
15741722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24979220 15741722 Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym według projektu Pełen energii – M173 na dużej, ustawnej działce o powierzchni 22 ary. Projekt zakłada 4 pokoje, 2 łazienki oraz kuchnię otwartą na salon, tworząc funkcjonalną i wygodną przestrzeń dla całej ...

Nowosiółki (Lubelskie, gm. Chełm)

453 000 PLN (3 775 zł/m2)

4
2
120 m2
2020
15611772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22437520 15611772 Malownicza nieruchomość o powierzchni ponad 40 hektarów – unikalna inwestycja w sercu naturyTa wyjątkowa działka położona jest w urokliwej miejscowości Nowosiółki, w gminie Gródek. Otoczona gęstym, starym lasem i granicząca z rzeką Supraśl na długośc...

Nowosiółki (Podlaskie, gm. Gródek)

2 000 000 PLN

-
-
402446 m2
-