• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Nowy Dwór

Znalezionych ofert: 60

15581865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 21813450 15581865 Apartament o powierzchni 148 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono dwa lokale: 148 m2 i 84 m2. ...

Nowy Dwór Mazowiecki (Modlin-twierdza) (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

1 480 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
148 m2
2024
15581843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21813451 15581843 Apartament o powierzchni 84 m2, dwupoziomowy w budynku dwulokalowym. Stan developerski. Bezczynszowy, w zabytkowym budynku kuźni, z 1900 roku na terenie Twierdzy Modlin. Przebudowa i adaptacja w 2024 roku. Wyodrębniono dwa lokale: 148 m2 i 84 m2. L...

849 000 PLN (10 107 zł/m2)

3
-
84 m2
2024
15888637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27819206 15888637 UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA!Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe, piony kanalizacyjne i wodociągowe nowe).Mieszkanie rozkładowe - funkcjo...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

370 000 PLN (8 735 zł/m2)

2
-
42.36 m2
1983
15301750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15196281 15301750 Nowy Dwór, Radwanice, pow. polkowicki, działka 29,55 ar, sprzedam, 150 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami na budowęprzeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z infrastrukturą, położona malowniczo w miejscowośc...

Nowy Dwór (Dolnośląskie, gm. Radwanice)

150 000 PLN

-
-
2955 m2
-
15873023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27511168 15873023 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Na sprzedaż nowocześnie urządzony apartament w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, położony na 1 piętrze w kameralnym 2-piętrowym budynku. Bardzo dobry stan techniczny i wizualny - nieruchomość by...

690 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2015
15617865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22551448 15617865 Działka o powierzchni 1046 m², położona w cichej i spokojnej okolicy w Nowym Dworze Mazowieckim .Przybliżone wymiary działki to 28 x 36 m. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, co zapewnia prywatność i spokój, z dala od miejskiego zgiełku. D...

379 000 PLN

-
-
1046 m2
-
15881346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629194 15881346 Na sprzedaż ładne, urządzone w nowoczesnym stylu przestronne czteropokojowe mieszkanie położone w Nowym Dworze Mazowieckim w klimatycznej dzielnicy Twierdzy Modlin. Lokal położony w solidnym budynku z cegły, co gwarantu...

590 000 PLN (7 284 zł/m2)

4
2
81 m2
1988
15886774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament nad rzeką z ogródkiem. 27766587 15886774 Urokliwe miejsce blisko centrum Nowego Dworu Mazowieckiego - cisza, zieleń, woda.Okolica niskich nowych budynków położonych blisko rzeki Narew.Nowoczesne budownictwo. Apartament umeblowany i wyposażony.  Składa się z: pokoju z wyjśc...

Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sukienna

435 000 PLN (14 846 zł/m2)

1
-
29.3 m2
2019
15841074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787767 15841074 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona we wschodniej części Nowego Dworu Mazowieckiego, przy ulicy Okunin. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego z dużym ogrodem.Najważniej...

499 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
2374 m2
-
15574056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21623141 15574056 Na sprzedaż dom w pięknej otulinie lasu w miejscowości Nowy Dwór, zaledwie 30 min od centrum Wrocławia. Do Oławy 10 km. Jelcz Laskowice w odległości 5 km gdzie znajduje się cała infrastruktura , szkoła , przedszkole, żłobek, przychodnia, sklepy, usłu...

Nowy Dwór (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

1 150 000 PLN (5 637 zł/m2)

7
2
204 m2
1991
15827810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26633337 15827810 Luksusowy apartament premium Nowy Dwór Mazowiecki, gotowy do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium z rynku pierwotnego, wykończony pod klucz z najwyższej jakości materiałów. To przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy deta...

2 490 000 PLN (14 229 zł/m2)

5
1
175 m2
2025
15630019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowo usługowa blisko Trojmiasta. 22841333 15630019 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniowo usługową. Idealna pod zabudowę magazynową, hale wra...

Nowy Dwór Wejherowski (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 240 000 PLN

-
-
7600 m2
-