• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 232

15526488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 2 pokoje przy ul. Borkowskiego 20510082 15526488 Good Life Estates oferuje Państwu ciekawe i przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m2. Położone w idealnej lokalizacji przy ul. Borkowskiego . Mieszkanie mieści się w budynku z 1975 roku.Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowa...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

350 000 PLN (8 974 zł/m2)

2
1
39 m2
1975
15639417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23040103 15639417 PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!!Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, bardzo kompaktowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na wysokim parterze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z 1936 roku przy ul. Tczewskiej 2 w Olsztynie (osiedle Podleśna Zator...

Olsztyn (Podleśna) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

315 000 PLN (9 431 zł/m2)

2
1
33.4 m2
1936
15600262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22191592 15600262 PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!!Na sprzedaż: Mieszkanie z ogromnym potencjałem na olsztyńskim Zatorzu! ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (6 798 zł/m2)

4
1
55.9 m2
1972
15611863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak Oleńki Gutkowo 22439572 15611863 Zapraszam do zakupu tego uroczego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Gutkowie, przy ulicy Oleńki. Dom ma powierzchnię 114 m², natomiast działka ma 580 m².LokalizacjaDom znajduje się w spokojnej okolicy w Gutkowie. W pobliżu znajdują się sklep...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 189 000 PLN (10 430 zł/m2)

4
2
114 m2
2011
15473351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19360473 15473351 Przedstawiam Państwu do sprzedaży piękny pięcioletni dom wolnostojący, wykonany z wysokogatunkowych materiałów. Dom położony jest w malowniczej i bardzo spokojnej dzielnicy Wójtowa otoczonej lasem, z którego można podziwiać wschody i zachody słońca. ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 390 000 PLN (9 267 zł/m2)

5
2
150 m2
2019
15553317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21044835 15553317 Jeśli marzysz o przestronnym domu w otoczeniu zieleni, zaledwie kilka minut spacerem od jezior, ta oferta jest dla Ciebie! Położony w cichej i spokojnej dzielnicy Gutkowa w Olsztynie, ten dom oferuje idealne warunki do życia rodzinnego i relaksu blis...

Olsztyn (Gutkowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 477 777 PLN (6 157 zł/m2)

6
2
240 m2
2004
15258615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14045872 15258615 Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz oderwać się od zgiełku miasta i cieszyć się harmonią otaczającej przyrody, to właśnie tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz. Na sprzedaż dom na Warmi w powiecie Olsztyńskim. NieruchomośćTa urokliwa nieru...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 345 000 PLN (14 780 zł/m2)

4
2
91 m2
2018
15105178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki rolne z możliwością zabudowy jednorodzinnej, Gutkowo 9890080 15105178 Działka rolna o powierzchni 3673 m2 i numerze ewidencyjnym 1155, położona przy granicy Gutkowa z terenami Gminy Łupstych, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów leśnych. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przes...

Olsztyn (Gutkowo), Gutkowo

349 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
3673 m2
-
15345249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16378784 15345249 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą uroczego mieszkania usytuowanego w dzielnicy Jaroty w Olsztynie, przy ulicy Mroza. To doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy z dostępem do wszystkich niez...

Olsztyn, Edwarda Mroza

570 000 PLN (10 795 zł/m2)

3
1
52.8 m2
2017
15310628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 15452068 15310628 REZERWACJA !!!GrupaCDF przedstawia ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego lokalu mieszkalnego, położonego na osiedlu Jaroty, przy ul. Jarockiej 57 w Olsztynie. Nieruchomość posiada powierzchnię użytkową 126,4 m2 i składa się z następujących p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

839 000 PLN (6 638 zł/m2)

5
1
126.4 m2
2001
15322433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15742969 15322433 Super Okazja! Mieszkanie na Parterze w Olsztynie - Idealne dla Rodziny lub Singla!Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 37,32 m², położonego na dzielnicy Pojezierze przy ulicy Kętrzyńskiego w Olsztynie. Lokalizacja tego mieszkania to prawdziw...

Olsztyn, Wojciecha Kętrzyńskiego

320 000 PLN (8 574 zł/m2)

2
1
37.32 m2
-
15315269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15577566 15315269 Zapraszamy do zakupu eleganckiego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 45,82 m2, zlokalizowanego na parterze w dzielnicy Jaroty przy ulicy Flisa.Opis Nieruchomości:-Salon z aneksem o powierzchni 18,37 m2, idealne miejsce do relaksu i spotkań rodzinn...

Olsztyn, Stanisława Flisa

590 000 PLN (12 876 zł/m2)

3
1
45.82 m2
-