• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Osiek Nad Notecią

Znalezionych ofert: 46

15820197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Nakle nad Notecią 26607351 15820197 Przestronny dom jednorodzinny typu „kostka” - spokojne osiedle Nakło nad NoteciąNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni . 94 mkw, położony na spokojnym osiedlu w Nakło nad Notecią. Klasyczna bryła „kostki” oraz funkcjonalny układ po...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

620 000 PLN (6 596 zł/m2)

6
2
94 m2
1978
15570406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka ROD Jedność w Nakle 21542864 15570406 Oferta biuraNieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576 440 755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dużej działki na ogródkach Działkowych ,, Jedność w Nakle nad Notecią. Działka ma powierzchnię 540 mkw., ogrodzona, obsiana trawą, posiada nas...

46 900 PLN

-
-
540 m2
-
15772088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*Przy nakielskim rynku 25600686 15772088 Przedstawiam Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży działki w samym centrum Nakła nad Notecią. Niegdyś ten grunt był cegiełką w zwartej zabudowie serca Nakła. Niestety uległ on pożarowi. W obecnej chwili owa luka czeka na nowego inwestora, jednostkę...

649 000 PLN

-
-
849 m2
-
15840641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Mieszkanie 3 pokojowe w Nakle n/Not 26780786 15840641 Sprzedam Mieszkanie 59 mkw. - 3 Pokoje - Kamienica w Centrum Nakła nad NoteciąTylko u nas!Opis nieruchomości:Oferujemy na sprzedaż dwa przestronne mieszkania o powierzchni około 59 mkw., zlokalizowane w kamienicy w samym sercu Nakła nad Notecią. Oba ...

260 000 PLN (4 407 zł/m2)

3
1
59 m2
1900
15762688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! przestronne M4 25409386 15762688 Przedstawiam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m², położone na 4 piętrze w Nakle przy ulicy Os. Bolesława Chrobrego..W skład nieruchomości wchodzą trzy niezależne pokoje o wymiarach:- 18 mkw z wyjściem na balkon, (wschód),- 9 mkw (z...

296 000 PLN (6 167 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15670218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z cudownym ogrodem - Nakło 23636836 15670218 Duży dom na sprzedaż w Nakle nad Notecią - idealny dla rodziny lub pod działalność!Tylko w naszym biurze, oferta na wyłączność.Roma Deka Specjalista ds. nieruchomośćitel: 508-332-248Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjąt...

1 000 000 PLN (4 167 zł/m2)

6
2
240 m2
2008
15734597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*Kamienica przy nakielskim rynku 24840960 15734597 Oferta dotyczy sprzedaży kamienicy w centrum Nakła nad Notecią usytuowanej przy samym rynku miasta. Budynek posiada dwa poziomy. Parter to trzy pomieszczenia handlowo-usługowe.Obecnie działający sklep o powierzchni 75 mkw., lokal 12 mkw., oraz pomies...

2 290 000 PLN (6 326 zł/m2)

6
1
362 m2
1890
15826391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 działki w Nakle nad Notecią 26623739 15826391 Na sprzedaż trzy działki , położone w spokojnej okolicy Nakła nad Notecią, blisko ulicy Piaskowej, z możliwością zabudowy jednorodzinnej.Działki:Działka 1: o powierzchni 1138 mkw, nr 1925Działka 2: o powierzchni 734 mkw, nr 1926Działka 3: o powierzch...

88 080 PLN

-
-
734 m2
-
15509293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna - MPZP - 4 U/MN 20117665 15509293 Na sprzedaż działka inwestycyjno-mieszkaniowa - Nakło nad Notecią Powierzchnia: 2248 m² MPZP: 4 UMN - zabudowa mieszkaniowo-usługowaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki z dużym potencjałem inwestycyjnym, położonej w Nak...

539 520 PLN

-
-
2248 m2
-
15785373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne mieszkanie do zamieszkania 25877508 15785373 Oferuję Państwu  mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 mkw. zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym czteropiętrowym bloku w Nakle nad Notecią, na osiedlu Władysława Łokietka.Mieszkanie składa się z dwóch jasnych i ustawnych pokoi, oddzielnej kuc...

310 000 PLN (6 078 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15723348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie dwupoziomowe - Nakło. 24631914 15723348 ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.ROMATEL: 508-332-248Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Nakle nad Notecią. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 67,2 mkw.W skład mieszkania wchodzi:- duży salon pokój dzienny w przyziemiu.- 2 sypia...

300 000 PLN (4 478 zł/m2)

3
1
67 m2
1960
15649686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z linią brzegową jeziora pod Toruniem 23298986 15649686 Unikalna działka z linią brzegową jeziora - Osiek nad WisłąNa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 57 958 m², położona w malowniczej miejscowości Osiek nad Wisłą, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Torunia i z dobrym dostępem do aut...

Osiek nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

7 534 540 PLN

-
-
57958 m2
-