• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Osowiec

Znalezionych ofert: 53

15861084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27197252 15861084 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 132 m2 położony w miejscowości Osowiec w gminie Żabia Wola Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 500 m2 w spokojnej zielonej okolicy idealnej dla rodzin z...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 149 000 PLN (8 705 zł/m2)

5
2
132 m2
2018
15889012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju nad Jeziorskiem 27840315 15889012 Oaza spokoju nad Jeziorskiem - Twoja własna przystań!Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i o życiu w harmonii z naturą? Ta unikalna oferta spełni Twoje oczekiwania!Przedstawiamy przestronną działkę o łącznej powierzchni 10 800 m² z uroczym domki...

Osowiec (Łódzkie, gm. Pęczniew)

290 360 PLN

-
-
10800 m2
-
15718428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552339 15718428 NIERUCHOMOŚĆAutorski projekt willi z płaskim dachem został stworzony z myślą o maksymalnej funkcjonalności i estetyce. Elewację budynku podkreśla subtelne oświetlenie LED, a z piętra rozpościera się widok z szerokiego balkonu ze szklaną balustradą.Po...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 990 000 PLN (7 370 zł/m2)

5
2
270 m2
2025
15718486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552338 15718486 NIERUCHOMOŚĆMinimalistyczna, nowoczesna bryła z płaskim dachem została zaprojektowana z myślą o komforcie i swobodzie. Pełna wysokość obu kondygnacji, bez ograniczających skosów, gwarantuje nieograniczone możliwości aranżacyjne.Działka i Otoczenie: I...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 590 000 PLN (7 195 zł/m2)

5
2
221 m2
2025
15858629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27151117 15858629 Komfortowy Dom w Zabudowie Bliźniaczej na SprzedażLokalizacja: Spokojna, zielona okolica idealna dla rodzin z dziećmi - OSOWIECPowierzchnia: 132 m Działka: 500 m Garaż: Jednostanowiskowy w bryle budynku + 3 miejsca postojoweUkład pomieszczeń:Parter...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 149 000 PLN (8 705 zł/m2)

5
2
132 m2
2018
15611724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22436224 15611724 Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojniej okolicy. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Rozkład pomi...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
-
130 m2
2025
15881716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27645559 15881716 Bliźniak 89,49 m² 4 pokoje działka 500 m² pompa ciepła OsowiecINFORMACJE:-powierzchnia: 89,49 m²-działka: 500 m²-liczba pokoi: 4-rok oddania: 2026-zabudowa: bliźniacza-miejsce postojowe na podjeździe-ogrzewanie: pompa ciepła + podłogoweNAJWAŻNIEJ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

749 000 PLN (8 416 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15764821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25454920 15764821 NIERUCHOMOŚĆDo sprzedaży połowa bliźniaka (12 bliźniaka) o powierzchni całkowitej 151,39 m², użytkowej 128,68 m², położona w Osowcu. Dom gotowy do wprowadzenia, oddany do użytku. Media: woda, prąd, kanalizacja; gazu nie ma. Ogrzewanie pompą ciepła. B...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

979 000 PLN (6 483 zł/m2)

5
2
151 m2
2025
15392086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17526108 15392086 Teren budowlany, uzbrojony 7.5 ha pod inwestycję mieszkaniowo-usługową!Atrakcyjne klimatyczne położenie!Video- https:youtu.beBunbVzzHzto?si=pNvqw9A7IMcHCtXLLokalizacja:- miejscowość Osowiec, w gminie Turawa.- teren leży bezpośrednio...

Osowiec (Opolskie, gm. Turawa)

5 800 000 PLN (77 zł/m2)

-
-
75000 m2
-
15820317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26606679 15820317 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1100 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz.Żabiej Woli.Działka przy gruntowej, utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 23 x ok 48 m.Woda w trakcie...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

330 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15462598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19112328 15462598 Działka w Osowcu; 1764m, zbliżona kształtem do kwadratu Obok zabudowa jednorodzinna i las.W planie miejscowym działka oznaczona symbolami M18 - tereny pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą oraz RE - tereny ciągów ekologicznych.Media:-...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

250 000 PLN

-
-
1764 m2
-
15607057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22353402 15607057 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz. (na pograniczu Adamowizny)Działka narożna w kształcie prostokąta o wymiarach ok 41 x ok 24,5 m.Działka przy gminnej drodze utwardzonej.W drodze przy działce prąd i świ...

Osowiec (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

360 000 PLN

-
-
1000 m2
-