• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Znalezionych ofert: 62

15490036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732034 15490036 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0864 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

Ostrów Wielkopolski (Zębców) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

302 400 PLN

-
-
864 m2
-
15490047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732038 15490047 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0893 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

312 550 PLN

-
-
893 m2
-
15490043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732037 15490043 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0818 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

286 300 PLN

-
-
818 m2
-
15589415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21959138 15589415 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0676 ha, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 676 m2 (0,0676 ha), położona w południowo-zachodniej części miasta w rejonie ulicy Rejtana w O...

Ostrów Wielkopolski (Rejtana) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

185 000 PLN

-
-
676 m2
-
15490035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732033 15490035 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1068 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

373 800 PLN

-
-
1068 m2
-
15590409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21978466 15590409 Mieszkanie na sprzedaż, nowe budownictwo, 2 pokoje, parter, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż lokal mieszkalny usytuowany na parterze w nowoczesnym bloku mieszkalnym z windą, monitorowanym. Mieszkanie o powierzchni 43,31 m2., składające się z: ...

Ostrów Wielkopolski (Grunwaldzka) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

409 000 PLN (9 512 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15517041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20302711 15517041 Dom na sprzedaż, Ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Jasnej. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji w rejonie ulicy Jasnej. To wyjątkowa okolica, która łączy bliskość centrum miasta oraz dostęp do marketów i innych udogodnień, z jednoczesnym ...

Ostrów Wielkopolski (Jasna) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

490 000 PLN (4 414 zł/m2)

5
1
111 m2
1960
15487348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19668250 15487348 Sprzedaż, kamienica, nieruchomość inwestycyjna, Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy skrzyżowaniu głównych szla...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 850 000 PLN (3 114 zł/m2)

12
1
594 m2
1900
15539616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20816548 15539616 Dom na sprzedaż w budowie - stan surowy zamknięty, Ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana, cena do negocjacji. LOKALIZACJA: Ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny w stanie...

485 000 PLN (2 215 zł/m2)

6
1
219 m2
-
15517042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20302710 15517042 Ostrów Wielkopolski, mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, III piętro, po remoncie. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na trzecim piętrze bloku w bliskiej odległości do ścisłego centrum miasta. Jest ...

Ostrów Wielkopolski (Królowej jadwigii) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

265 000 PLN (7 571 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15490040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732043 15490040 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1151 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

201 000 PLN

-
-
1151 m2
-
15490045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732039 15490045 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0658 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

230 300 PLN

-
-
658 m2
-