• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski

Znalezionych ofert: 63

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15092084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9621688 15092084 Do sprzedania, położona w wyjątkowym miejscu, 2-kondygnacyjna kamienica, o pow. użyt. 177,27 m2 (pow. całk. 213,19 m2) zlokalizowana na działce o pow. 937 m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach 25 x 37,5 m. Budynek murowany, str...

Ostrowiec Świętokrzyski (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

850 000 PLN (2 310 zł/m2)

11
2
368 m2
1933
15765471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25470962 15765471 Na sprzedaż hala o łącznej powierzchni ok. 2000 m² , zlokalizowana w dzielnicy Kąty Denkowskie, w Ostrowcu Świętokrzyskim , w sąsiedztwie zabudowy przemysłowej. Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową. O...

Ostrowiec Świętokrzyski (Kąty denkowskie) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

3 900 000 PLN (1 950 zł/m2)

11
-
2000 m2
1980
15885388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728422 15885388 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Os. Słonecznym w Ostrowcu Św.Widne mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 mieści się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Os. Słonecznym 47 w Ostrowcu Św. Budynek wyposażony jest w windę o...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

249 000 PLN (5 177 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1975
15820928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574757 15820928 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży zadbany dom z dwoma garażami w Ostrowcu Św. na ul. Kasztanowej.Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 135m2 + garaż i kotłownia, usytuowany na działce 413m2 na osiedlu Kolonia Robotnicza. Wybudowany w latach os...

479 000 PLN (3 548 zł/m2)

6
2
135 m2
1985
15889238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27846115 15889238 KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom przy lesie, po remoncie. W cenie działka z plantacją choinek.Po dużo więcej zdjęć zapraszamy do kontaktu.Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 106,5m², położony na działce o powierzchni 1581 m², w cichej i s...

759 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
2
106.5 m2
1970
15820956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26574760 15820956 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronną działkę budowlaną w zacisznej części osiedla Las Rzeczki w Ostrowcu Św.Działka budowlana o powierzchni 2356m2 (nr działki 613) usytuowana na ul. Las Rzeczki w Ostrowcu Św.. Działka posiada bezpoś...

299 212 PLN

-
-
2356 m2
-
15861296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27203712 15861296 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Św.To przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa się z 3 p...

344 900 PLN (5 501 zł/m2)

3
1
62.7 m2
1970
15820926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26604728 15820926 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni ~105m2 w Ostrowcu Św. na ul. Żabiej.Dom wolnostojący, wybudowany w 1965r. To 1 kondygnacja mieszkalna z 3 sypialniami i widną kuchnią oraz innymi pomieszczeniami do wykor...

259 000 PLN (2 467 zł/m2)

3
1
105 m2
1965
15820921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574773 15820921 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny dom w trakcie remontu na ul. Zygmuntówka w Ostrowcu Świętokrzyskim.Parterowy dom jednorodzinny z potencjałem – w trakcie remontu. Można w nim zamieszkać już dziś! Lokal o funkcjonalnym układzie, na ...

169 000 PLN (3 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1955
15820958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574777 15820958 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom na ustawnej, zadbanej działce w Ostrowcu Św.Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 65m2, usytuowany na działce o powierzchni 582m2 mieści się w Ostrowcu Św. na ul. Łącznej. Dom nadaj...

299 000 PLN (4 397 zł/m2)

2
1
68 m2
1970