• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Otwock

Znalezionych ofert: 67

15402055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17737783 15402055 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Mielno Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności nieruchomoś...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

1 780 000 PLN (3 302 zł/m2)

5
-
539 m2
-
15872256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27488814 15872256 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-kondygnacyjnego obiektu handlowo-usługowego o powierzchni użytkowej 196,9 metrów kwadratowych wybudowanego w 2005 roku i usytuowanego na działce o powierzchni 98 metrów kwadratowych w bezpośre...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

1 250 000 PLN (6 348 zł/m2)

12
-
196.9 m2
2005
14486126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 130519 14486126 Działka rolna z warunkami zabudowy. Idealna na dom jednorodzinny lub inwestycję. Doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy, bliskość drogi 801 umożliwia szybki transport do Warszawy, Karczewa, Otwocka. Dla rodzin, deweloperów lub jako inwestycja na p...

Otwock Wielki (Mazowieckie, gm. Karczew)

140 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15775038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne | nowe instalacje | cisza i zieleń 25661972 15775038 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu Otwocka, na osiedlu Station.Najważniejsze informacje:• Mieszkanie o f...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

525 000 PLN (10 938 zł/m2)

3
1
48 m2
1976
15682772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne 2 pokoje wśród zieleni 23885681 15682772 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m², położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa Poniatowskiego, w pobliżu terenów rekreacyjnych i lasów. Mieszkanie znajduje się ...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

530 000 PLN (13 590 zł/m2)

2
1
39 m2
1958
15830683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26677259 15830683 DZIAŁKA BUDOWLANA 2339 M 2 PRZY STACJI PKP Z MOŻLIWOŚCIĄ PODZIAŁU Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2339 m² , położona w miejscowości Celestynów, przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się ...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

850 000 PLN

-
-
2339 m2
-
15008646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 6687252 15008646 ŚWIDER PARK - BLISKO NATURY Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w cichej części Otwocka (ul. Tysiąclecia róg Ambasadorskiej), w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej i pięknych tere...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

995 000 PLN (6 737 zł/m2)

5
2
147.69 m2
2022
15515805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20278171 15515805 Dom położony w dobrej lokalizacji Okolica spokojna Niedaleko rzeka Świder 1,8km od stacji PKP Świder Jest także autobus - kierunek Mlądz Dom skła...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

760 000 PLN (3 304 zł/m2)

12
3
230 m2
1980
14682702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 161484 14682702 Piękna działka 7500 m2 ze starodrzewiem, dom 144 m2. 200 m. od Świdra. Uroczy, elegancko umeblowany dom o pow.144 m2 na działce 7500 m2, w odległości 200 m.od Rezerwatu rzeki Świder. Otwarty parter i dwie sypialnie na piętrze. Okolica o wyjatkowych w...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

2 595 000 PLN (18 021 zł/m2)

5
1
144 m2
2004
15222580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13126915 15222580 Działka 4500 m2, 300 m. od Świdra, cicha okolica pod lasem, dogodny dojazd. Działka pod zabudowę jednorodzinną, eleganckie domy w okolicy. Rejon o wysokich walorach przyrodniczych - las, rzeka. Około 1 km od drogi S-17. Dojazd do centrum Warszawy 30 ...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

950 000 PLN (211 zł/m2)

-
-
4500 m2
-
15757195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25292476 15757195 Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem - mały segment.Nieruchomość znajduje się w budynku z 1930 roku , w 1999 przeszedł gruntowny remont zewnętrzny a w 2017 i 2020 przeszedł remont wewnątrz.Zrobione zostały podwieszane sufityZamontowane zostały kaloryfe...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

359 000 PLN (8 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1920
15688373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23985041 15688373 Sprzedam działkę usługową – 983 m² (22,7 × 42,3 × 38,4 m) – ul. Narutowicza, Otwock (obręb 173, działka 22) Lokalizacja: ul. Narutowicza, Otwock Powierzchnia: 983 m² Wymiary działki: Front (od ulicy): 22,7 m Bok lewy: 42,3 m Bok prawy: 38,4 m ...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

600 000 PLN

-
-
983 m2
-