• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Piastów

Znalezionych ofert: 72

15858669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Piastów, blisko PKP, ogrodzone osiedle 27152881 15858669 Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki.OsiedleBudynek:Mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budynku z cegły, oddanym do użytku w 1992 roku przez SM Piastovia - w jej skła...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

670 000 PLN (12 642 zł/m2)

2
1
53 m2
1992
15686637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 23947466 15686637 Kupujący nie płaci prowizji!Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,11 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Bardzo funkcjonalny układy mieszkania: pokój dzienny z jadal...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 169 498 PLN (11 813 zł/m2)

3
2
99 m2
2024
15702626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 86,18 m2; 2 balkony 5,16 i 7 m2; Ursus 24238671 15702626 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka B lok. 35Ekspozycja wschodnia.- Pokój dzienny z jadalnią 23 m2- Pokój 11 m2- Pokój 10 m2- Pokój 9 m2- Kuchnia 8 m2- Łazie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 034 000 PLN (12 023 zł/m2)

4
2
86 m2
2024
15687183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na twoje pomysly 23959311 15687183 Kupujący nie płaci prowizji! Oferta bezpośrednio od developera! Na sprzedaż wysokiej jakości  3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.61 m², usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy z warszawskim Ursusem. Funkcjon...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

811 320 PLN (12 109 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15680002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 179,39 m2, balkon 12,47 m2 ; Ursus 23815780 15680002 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka B lok. 51Ekspozycja północna.- Pokój dzienny z jadalnią 28 m2- Pokój 11 m2- Pokój 18 m2- Pokój 18 m2- Pokój 17 m2- Pokój ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 634 000 PLN (9 128 zł/m2)

6
2
179 m2
2024
15680001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 66,84 m2 z ogródkiem 40 m2 ; Ursus 23815779 15680001 Agencja nie pobiera prowizji od kupującegoZdjęcia użyte w ogłoszeniu są wizualizacjami i nie przedstawiają stanu obecnego.Klatka A lok. 6Ekspozycja wschodnia.- Pokój dzienny z aneksem 25m2- Pokój 12m2- Pokój 11m2- Łazienka 5m2- WC 3m2- ogródek 40m23-...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

802 000 PLN (12 152 zł/m2)

3
1
66 m2
2024
15846775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26893292 15846775 Działka inwestycyjna na sprzedaż PiastówNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Piastów. Nieruchomość idealna dla inwestora lub pod działalność usługową.Wymiary działki (kształt nieregularny): 23,6 m x 43,1 m x 68,5 m x 27,5 mNajważniejsze atu...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

519 000 PLN (441 zł/m2)

-
-
1178 m2
-
15880907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27615608 15880907 Do sprzedaży mieszkanie w trzech pokojach z oddzielną łazienką i WC o powierzchni 59,90 m2. Słoneczne ,rozkładowe ,przestronne mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Piastowa. Okna dwustronne. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymaga...

Piastów (Mazowieckie, gm. Żelechów)

747 000 PLN (12 661 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15886004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745247 15886004 Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacjiSzukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po swojemu? Ta oferta to świetna baza do stworzenia wygodnego mieszkania dla rodziny lub inwestycji pod wynajem.Na...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

3
-
60 m2
1981
15863648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27253875 15863648 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m, z przynależną przestronną piwnicą (6,31 m), położone na 3. piętrze solidnego, ceglanego budynku w Piastowie zaledwie kilkanaście minut od Warszawy.Nieruchomość łączy w sobie funkcjonalny układ ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

520 000 PLN (11 556 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15887112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27777287 15887112 Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą.Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego apartamentowca z windą bezpośrednio z garażu. Niezwykłe cechy tego mie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

995 000 PLN (16 864 zł/m2)

2
-
59 m2
2021
15885795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27740866 15885795 Na sprzedaż działka inwestycyjna w Piastowie z oszacowanym PUM na 1 300 mkw., z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną oraz jednorodzinną.To idealna propozycja dla dewelopera, który chce zrealizować projekt mieszkaniowy w rozwijającej się okolicy....

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 500 000 PLN (1 508 zł/m2)

-
-
1658 m2
-