• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Pomlewo

Znalezionych ofert: 23

15821633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26576792 15821633 Wygląda jak bungalow, ale bungalowem nie jest ... ma piętro.Dom wolnostojący jednorodzinny LUB ... dwurodzinny LUB mieszkasz i pracujesz.Ty kupujesz, Ty decydujesz bo potencjał jest ogromny a możliwości mnóstwo.Dom parterowy z poddaszem użytkowym i g...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

999 000 PLN (5 154 zł/m2)

5
2
193.82 m2
2004
15860787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pomlewo, twoja wymarzona przestrzeń na dom 27184213 15860787 Wyjątkowa działka budowlana 4061 m² - Pomlewo Przywidz - Twoje miejsce blisko natury i Trójmiasta! Szukasz przestrzeni, spokoju i jednocześnie szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzch...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

489 000 PLN

-
-
4061 m2
-
15517003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
działki na sprzedaż! z MPZP 20302321 15517003 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI- sąsiedztwo lasu i łąk,- cicha okolica,- łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem,- świetna cena,- możliwość zakupu kilku działekCHARAKTERYSTYKANa sprzedaż działka 14922, objęta...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

145 835 PLN

-
-
1031 m2
-
15515536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1205m2 + oferta domu za 210tys. zł. 20256148 15515536 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI- sąsiedztwo lasu i łąk,- cicha okolica,- łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem,- świetna cena,- możliwość zakupu kilku działekCHARAKTERYSTYKANa sprzedaż działka 14933 objęta ...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

106 715 PLN

-
-
1205 m2
-
15515478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ostatnia DUŻA działka 20255718 15515478 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI- sąsiedztwo lasu i łąk,- cicha okolica,- łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem,- świetna cena,- możliwość zakupu kilku działekCHARAKTERYSTYKANa sprzedaż działka 14928  objęta...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

193 208 PLN

-
-
2856 m2
-
15515542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cena za postawieniem domu 307tys. zł. 20256149 15515542 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI- sąsiedztwo lasu i łąk,- cicha okolica,- łatwy dojazd do centrum Gdańska - ok. 20 minut jazdy samochodem,- świetna cena,- możliwość zakupu kilku działekCHARAKTERYSTYKANa sprzedaż działka 14932 o powie...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

103 969 PLN

-
-
1174 m2
-
15712061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24415403 15712061 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam działkę pod zabudowę na szczcie lekkiego pagórka górującego nad stawem (staw nie jest częścią działki) we wsi Pomlewo, gmina Przywidz. Do działki prowadzi droga utwardzona, ostatnie kilkadziesiąt metrów ...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

140 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1004 m2
-
15733821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24807866 15733821 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 2 366 m2, znajdującą się w Pomlewie, położonym w gminie Przywidz, w powiecie gdańskim, województwie pomorskim. Pomlewo to malownicza miejscowość położona w otoczeniu p...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

175 000 PLN

-
-
2366 m2
-
15721209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24599222 15721209 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przepięknej działki * położonej w sercu Kaszub * otoczonej lasem * a jeśli i to za mało - na działce znajdują się 3 stawy. Zainteresowany?Poniżej szczegółowy opis nieruchomości:LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokaliz...

Pomlewo (Pomorskie, gm. Przywidz)

1 990 000 PLN

-
-
29856 m2
-
15402734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA POD LASEM! POMLEWO! 17749563 15402734 DZIAŁKA TUŻ POD LASEM!LOKALIZACJA:Malownicza miejscowości Pomlewo w gminie Przywidz, w otoczeniu lasów i jezior  jednak blisko Trójmiasta ok. 16 km, niedaleko Obwodnicy, w pobliżu szkoła, sklepy, komunikacja, blisko 100m drogi wojewódzkiej. Dużo ziel...

Pomlewo, Modrzewiowa

320 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
2671 m2
-
15402740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM ZE STAWEM! STAN SUROWY ZAMK.! POD LASEM 17749562 15402740 DOM ZE STAWEM! POŁOŻONY TUŻ POD LASEM!DUŻA DZIAŁKA! STAN SUROWY ZAMKNIĘTY!DO WŁASNEJ ARANŻACJI!LOKALIZACJA:Malownicza miejscowości Pomlewo w gminie Przywidz, w otoczeniu lasów i jezior  jednak blisko Trójmiasta ok. 16 km, niedaleko Obwodnicy, w pobli...

Pomlewo, Modrzewiowa

859 000 PLN (1 892 zł/m2)

6
2
454 m2
2012