• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Porąbka

Znalezionych ofert: 5

15890197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874406 15890197 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Na sprzedaż wyjątkowy, urządzony apartament położony w samym sercu beskidzkich gór.20 km od Szczyrku.2 km do Jeziora Międzybrodzkiego.10 km do Jeziora Żywieckiego.15 km do Góry Żar.Chciałbyś kupić apar...

Porąbka (Śląskie, gm. Porąbka)

499 000 PLN (12 795 zł/m2)

2
1
39 m2
2022
15659604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23447013 15659604 DZIAŁKA ROLNA, PORĄBKA,GMINA TRZYCIĄŻ,POWIAT OLKUSKI4,4049 haInwestlokum- biuro nieruchomości oferuje do sprzedania piękną dużą, kształtną działkę o powierzchni 44049 m2 w miejscowości PORĄBKA w gminie TRZYCIĄŻ. Kształt zbliżony do prostokąta o szero...

Porąbka (Małopolskie, gm. Trzyciąż)

299 000 PLN

-
-
44049 m2
-
15864583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27269464 15864583 ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący 792 580 137Szukasz działki usługowo-mieszkaniowej w super miejscu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie!Działka znajduje się w Porąbce przy ulicy Krakowskiej, naprzeciwko centrum medyczno-rehabilitacyjnego TriVitaDzia...

Porąbka (Śląskie, gm. Porąbka)

266 660 PLN

-
-
1340 m2
-
15752462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25165292 15752462 GRAŻYNA NIEMIEC Agent prowadzący 696 333 667Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1842 m², położona w spokojnej i malowniczej części Porąbki przy ul. Centralnej. Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu zieleni, co czyni ją idealnym mie...

Porąbka (Śląskie, gm. Porąbka)

270 000 PLN

-
-
1842 m2
-
15804795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26302681 15804795 Szukasz spokojnego, zacisznego miejsca, aby uciec od miejskiego zgiełku? Marzysz o relaksie i porannej kawie w otoczeniu gór, lasów, blisko jeziora, gdzie możesz delektować się widokami pobliskich wzniesień? Zobacz co dla Ciebie mam!Na sprzedaż urocz...

Porąbka (Śląskie, gm. Porąbka)

549 000 PLN (5 436 zł/m2)

4
2
101 m2
1993