• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Radzymin

Znalezionych ofert: 87

15722626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24621849 15722626 Na sprzedaż zjawiskowa willa pod Radzyminem w stylu hiszpańskim. Już od wejścia widać, ze mamy do czynienia z niebywałą dbałością o szczegóły oraz bardzo konsekwentny i przemyślany projekt domu i ogrodu. Całość w myśl wygody, luksusu i poczucia miesz...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 680 000 PLN (8 077 zł/m2)

5
1
208 m2
2005
15250512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy Parter 3-pokojowy z ogrodem i 2x parking 13810918 15250512 Zakup prosto od Dewelopera.Istnieje możliwość oglądania w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Super lokalizacja.Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem i miejscem na 2 samochody.Parter 54,56 mkw - to:- salon z...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

539 000 PLN (9 981 zł/m2)

3
2
54 m2
2026
15250489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe 1 Piętro. 4-pokojowe z ogrodem i 2x parking 13810919 15250489 Zakup prosto od Dewelopera.Istnieje możliwość oglądania w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.Gotowe  Mieszkanie - oddane do użytkowania . ok 64 mkw - 4-pokojowe na pierwszym piętrze + poddasze typu sk...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

579 000 PLN (9 190 zł/m2)

4
1
63 m2
2026
15577432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21702048 15577432 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany przy głównej ulicy Radzymina, al. Jana Pawła II, naprzeciwko zjazdu z obwodnicy DW629. Teren o dużym potencjale, idealny dla inwestorów poszukujących lokalizacji pod obiekty produkcyjn...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

11 123 000 PLN (980 zł/m2)

-
-
11350 m2
-
15573532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21609136 15573532 Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w Słupnie, gm. Radzymin, przy Alei Jana Pawła II.Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 629, w sąsiedztwie firmy Scania Polska S.A., co zapew...

Radzymin (Słupno) (Mazowieckie, gm. Radzymin)

6 750 000 PLN (3 814 zł/m2)

11
-
1770 m2
1995
15463753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19138851 15463753 Zachwycający, bezpośredni kontakt z naturą oraz możliwość korzystania z ogrodu to tylko niektóre z zalet tej nieruchomości. Oferta dedykowana jest dla wszystkich ceniących sobie zarówno komfort, jak i bliskość przyrody.Położony w malowniczej okolicy ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

350 000 PLN (4 375 zł/m2)

3
1
80 m2
1980
15628157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w centrum Radzymina, MPZP 22800349 15628157 Na sprzedaż działka budowlana doskonała pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą w ścisłym centrum Radzymina. Nieruchomość idealna dla inwestorów i deweloperów, do kupienia z gotowym już projektem (możliwe wybudowanie nawet 12 lokali mi...

Radzymin, Gabriela Narutowicza

1 990 000 PLN (851 zł/m2)

-
-
2339 m2
-
15884684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27709105 15884684 Do sprzedania działka budowlana, ulokowana na obrzeżu Radzymina, o powierzchni 930 m2. Czwarta linia zabudowy, odległość od drogi gminnej około 90 m w linii prostej (110 m drogą). Gaz w odległości 50 m, woda i prąd w drodze gminnej w odległości około...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

420 000 PLN

-
-
930 m2
-
15848264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26935192 15848264 Bliźniak o powierzchni 125 m².Działka 739 m².Budynek w stanie surowym zamkniętym .Cena za cały dom w zabudowie bliźniaczej czyli dwa budynki z oddzielnymi wejściami o powierzchni użytkowej po 125m2 plus garaże.Budynek ocieplony styropianem 20cm .Tynk...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 250 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
125 m2
2025
15645006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23193241 15645006 Na sprzedaż: Nowoczesny dom „pod klucz” 150 m² zlokalizowany w otulinie lasu. Lokalizacja: Radzymin Powierzchnia domu: 150 m² Powierzchnia działki: 494 m² Cena: 1 790 000 PLN Rynek pierwotny – oferta bezpośrednio od dewelopera✨ Komfort, design i...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 790 000 PLN (11 933 zł/m2)

5
-
150 m2
2025
15558812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21262395 15558812 Działka w drugiej linii zabudowy 1000m2 w Radzyminie. Cicha okolica.Wymiary ok 23x44.Jest plan zagospodarowania, który przewiduje:- przeznaczenie terenów: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza;- warunki zabudowy i zagospodarow...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

620 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15558807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21262397 15558807 Działka 4508 m2. Wymiary ok. 48x124Objęta MPZP:- przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej lub bliźniaczej;- dopuszczenie lokalizacji budynków gospodarczych i garażowych;- zasady kształtowania zabudowy i wskaźni...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

3 260 000 PLN

-
-
4508 m2
-