• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Raszyn

Znalezionych ofert: 39

14829527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 43269 14829527 Do sprzedania działka o powierzchni 1367 m2 położona w Raszynie. Działka z przeznaczeniem na funkcje obiektów użyteczności publicznej z towarzyszeniem zieleni, oznaczona symbolem UZP np. na przedszkole, szkołę, restaurację, bank, kino itp. Bezpośr...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

735 000 PLN

-
-
1367 m2
-
15840800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26785595 15840800 ??DOM W ZIELENI 133,34 mkw 5 POKOI OGRÓD + GARAŻ STANDARD PREMIUM?? PRZEMYŚLANA ARCHITEKTURA, KTÓRA PRACUJE NA CODZIENNY KOMFORTDom o powierzchni 133,34 mkw, zaprojektowany w sposób, który od lat wiem, że najlepiej się sprze...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 200 000 PLN (16 541 zł/m2)

5
3
133 m2
2026
15886791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27766907 15886791 Dom 140 m + drugi budynek 41 m możliwość 3 mieszkań Rybie k. WarszawyNa sprzedaż funkcjonalna i wszechstronna nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w spokojnej miejscowości Rybie (gmina Raszyn), z szybkim dojazdem do Warszawy.To ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 590 000 PLN (7 227 zł/m2)

6
3
220 m2
2000
15683370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23893235 15683370 UWAGA !!!kolejna 8 lokali będzie do odbioru na przełomie marca i kwietnia 2026 Wyposażenie budynkówNowo budowane osiedle to 17 budynków dwulokalowych oraz 1 jednolokalowy, łącznie 35 bezczynszowych lokali mieszkalnych. Przestronne lokale o powierzch...

Raszyn (Falenty nowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 050 000 PLN (8 824 zł/m2)

4
1
119 m2
2025
15574234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21624573 15574234 UWAGA !!! Kolejne wolne lokale będą oddane na przełomie marzec kwiecień 2026 Wyposażenie budynkówNowo budowane osiedle to 17 budynków dwulokalowych oraz 1 jednolokalowy, łącznie 35 bezczynszowych lokali mieszkalnych. Przestronne lokale o powierzchni...

Raszyn (Falenty nowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 050 000 PLN (8 824 zł/m2)

4
1
119 m2
2025
14998782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6527620 14998782 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerW imieniu naszego klienta oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Dawidy Bankowe, gmina Raszyn, powiat pruszkowski. Działki 5341 ma 1100m2, zlokalizowana jest między ul. Miklaszewskiego i D...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

890 000 PLN (809 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15841225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788218 15841225 ? Dom, do którego wraca się z przyjemnością. Codziennie.Są domy, które po prostu się ogląda.I są takie, które od pierwszej chwili czujesz, że mogą stać się Twoim domem.Ten dom zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii.Położony w zielonej, spokojne...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

960 000 PLN (11 294 zł/m2)

4
3
85 m2
2025
15841166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26787946 15841166 DOM, W KTÓRYM ZACZYNA SIĘ SPOKÓJ. PREMIUM BLISKO WARSZAWYPRZEMYŚLANA PRZESTRZEŃ – 85,16 mkw KOMFORTU4 ustawne pokoje, idealne dla rodziny, dla osób które lubią gości Przestronny salon z aneksem kuchennym (33,5 mkw) &am...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 060 000 PLN (12 471 zł/m2)

4
3
85 m2
2025
15841185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26788251 15841185 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 111,51 mkw., powierzchni użytkowej 105,49 mkw. zlokalizowany w malowniczej miejscowości Słomin.Ten dwukondygnacyjny dom oferuje przestronne i funkcjo...

Raszyn (Słomin) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 053 769 PLN (9 493 zł/m2)

5
3
111 m2
2026
11756337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81218 11756337 Piękny, luksusowy dom w idealnej lokalizacji! 2 min autem do Al. Krakowskiej! Dom w wymarzonej lokalizacji dla osób pracujących w Warszawie. Samochodem zaledwie 2 min do Al. Krakowskiej. Dla osób preferujących komunikację miejską przystanek znajduje ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 470 000 PLN (6 500 zł/m2)

12
4
380 m2
1979
15864776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272735 15864776 Do sprzedania dom wolnostojący w Raszynie  o powierzchni całkowitej 220 m2 wybudowany w 1988 r. Działka 680 m. Dom podpiwniczony  o zróżnicowanej liczbie kondygnacji 2-3.Największy atut to przepiękna, spokojna i zielona okolica z widokiem na Staw Puc...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 199 000 PLN (8 976 zł/m2)

10
3
245 m2
1988
15848708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947120 15848708 Nowoczesny dom z garażem 120 mkw Dawidy Bankowe – tuż przy granicy Warszawy Bez PCC Na sprzedaż funkcjonalny, skrajny segment w kameralnej inwestycji w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn), zaledwie kilka minut od granicy Warszawy. To i...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 300 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
1
120 m2
2026