• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 69

15884784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej 27711456 15884784 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej oko...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

340 000 PLN (5 763 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15891311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894436 15891311 Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m², położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon z widokiem na tereny zielone, co zapewnia codzienny komfort i poczucie...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15885040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716133 15885040 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów nad głową oraz większą prywatność. Lokal wymaga re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15886018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746323 15886018 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej dzielnica Kochłowice. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w m...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

225 000 PLN (5 357 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15885042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716135 15885042 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno dla ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15844145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821632 15844145 **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja świetna lokalizacja**Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania do włas...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1979
15676185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23766463 15676185 Na sprzedaż  funkcjonalne mieszkanie  3 pokojowe, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w Rudzie Śląskiej, w cenionej dzielnicy Halemba osiedle Halemba II. To idealna lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających mieszkania z ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

238 000 PLN (4 958 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15790258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25962702 15790258 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy)Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popularne osiedle Niebieskie Dachy. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego, cztero...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (5 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15867278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343456 15867278 2 POKOJE PO REMONCIE 30,3 m WINDA PIWNICA Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności i świetnej lokalizacji ,idealne na start lub jako gotowiec inwestycyjny. Biuro SDP Nieruch...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

2
1
30 m2
1975
15890419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877138 15890419 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Lokal położony na 2. piętrze (ostatnim) w ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

99 900 PLN (2 854 zł/m2)

2
1
35 m2
1920
15876159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532332 15876159 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej Kochłowice, ul. Dunikowskiego.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchn...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (6 604 zł/m2)

3
1
53 m2
1978
15872305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490009 15872305 Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży ogródek, komórka oraz duża piwnica. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie zlokalizowane ...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

369 000 PLN (5 213 zł/m2)

3
1
70.78 m2
-