• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ruda

Znalezionych ofert: 114

15829596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633366 15829596 Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina BojanówSzukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie rezygnować z wygody codziennego życia? Ten dom jest właśnie dla Ciebie.W m...

Ruda (Podkarpackie, gm. Radomyśl Wielki)

570 000 PLN (7 703 zł/m2)

1
1
74 m2
2003
15886018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746323 15886018 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej dzielnica Kochłowice. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w m...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

225 000 PLN (5 357 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15885042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716135 15885042 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno dla ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15621594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22629550 15621594 2-pokojowe mieszkanie w Rudzie ŚląskiejNa sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,04 m² (50 m² mierzone po podłodze), położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej urokliwych...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

229 000 PLN (5 725 zł/m2)

3
1
40 m2
1910
15724986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24666372 15724986 Na sprzedaż wyjątkowe, wysokiej klasy mieszkanie za cenę 239 000 zł, usytuowane w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Kędzierzyńskiej. Przedstawiamy Państwu mieszkanie wykonane z dbałością o każdy detal, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

239 000 PLN (6 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15831505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26697318 15831505 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ponad 90 m2, które doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 60...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

359 100 PLN (3 990 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15859016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27160896 15859016 Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości. Wirtualny spacer - obejrzyj koniecznie: https:panoramy.galactica.plvirgo4953302BAC1D8A2870D0359388BFBFECEF4C94A447DC8168D6AAB77389BB6A0E88AD65 Sprzedam 3 -pokojowe, dwustronne mieszkanie o powi...

Nowa Ruda (Nowa ruda) (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

390 000 PLN (3 071 zł/m2)

3
-
127 m2
-
15399860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17675311 15399860 Na sprzedaż działka o pow. 1579 m2, w miejscowości Ruda Strawczyńska w gminie Strawczyn. Działka przy drodze asfaltowej, w pierwszej linii zabudowy . Zielona okolica, w pobliżu zabudowa jednorodzinna. Działka porośnięta drzewami, krzewami. Wymia...

Ruda Strawczyńska (Świętokrzyskie, gm. Strawczyn)

100 000 PLN

-
-
1579 m2
-
15844145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821632 15844145 **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja świetna lokalizacja**Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania do włas...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1979
15790258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25962702 15790258 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy)Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popularne osiedle Niebieskie Dachy. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego, cztero...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (5 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15867278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343456 15867278 2 POKOJE PO REMONCIE 30,3 m WINDA PIWNICA Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności i świetnej lokalizacji ,idealne na start lub jako gotowiec inwestycyjny. Biuro SDP Nieruch...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

2
1
30 m2
1975
15877314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27565771 15877314 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedmiotem sprzedaży w ramach konkursu organizowanego przez syndyka jest prawo własności udziału w udziału w wysokości jedna druga w prawie własności do lokalu niemieszkalnego nr UŻ, położonego w mieście ...

Nowa Ruda (Drogosław) (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

25 000 PLN (532 zł/m2)

3
-
47 m2
-