• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rybno

Znalezionych ofert: 11

13895731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202625 13895731 Na sprzedaż działki budowlane we wsi Rybno Wielkie gm Kiszkowo, powiat Gnieźnieński (ok.50 km od Poznania). ok 20 km od Pobiedzisk Powierzchnia działki 1180 mkw. Mimo oddalenia od dużych miast w odległości 2 km znajdują się - markety, apteki, przycho...

Rybno Wielkie (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

135 000 PLN (114 zł/m2)

-
-
1180 m2
-
14814070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26088 14814070 Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu umówienia wizyty i osobistego zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tej imponującej nieruchomości.Cena 1 949 000 PLN jest atrakcyjna i k...

Rybno (Mazowieckie, gm. Rybno)

1 949 000 PLN (928 zł/m2)

11
-
2100 m2
-
15848341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935944 15848341 Nie przegap tej unikalnej szansy zakupu działki w Rybnie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i bezpośredniego zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem, które może stać się podstawą do zrealizowania Państwa marzeń o własnym domu.Na sprz...

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rybno)

219 000 PLN (183 zł/m2)

-
-
1194 m2
-
15867897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 3057 m² w pierwszej linii brzegowej RYBNO 27356712 15867897 Oferta sprzedaży działki - Rybno Wielkie, gm. KiszkowoNa sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3057 m², położona w malowniczej miejscowości Rybno Wielkie (gmina Kiszkowo), w pierwszej linii brzegowej - idealna propozycja dla osób poszukujących sp...

Rybno Wielkie (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

225 000 PLN

-
-
3057 m2
-
15687946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 23976528 15687946 Sprzedaż pięciu działek z linią brzegową za cenę 690 000 PLN, co daje 70 PLN za metr kwadratowy o całkowitej powierzchni 0,9805 ha. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Rybno wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim,...

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rybno)

690 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
9805 m2
-
15688665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23992984 15688665 Na sprzedaż dom letniskowy położony w Rybnie gmina Rybno powiat Działdowo.Rybno to urokliwa lokalizacja, która oferuje miłośnikom natury i spokoju wiele możliwości. Otoczenie lasów i jezior sprawia, że jest to idealne miejsce na wypoczynek i weekendo...

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rybno)

1 250 000 PLN (10 417 zł/m2)

5
2
120 m2
2000
14604894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24658 14604894 Dom z częścią garażowo-mieszkalną, z działką w Rybnie, powiat mrągowski, woj.warmińsko-mazurskie. Dom znakomicie kilka lat temu funkcjonujący jako agroturystyka. Posiada 9 pokoi, kuchnię na parterze, dwie łazienki i zagospodarowaną piwnicę, z kotłown...

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Sorkwity)

699 000 PLN (2 785 zł/m2)

12
1
251 m2
1985
14975269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5903559 14975269 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę nieruchomości w centrum miejscowości Rybno. Budynek o powierzchni 160 m2 wybudowany z czerwonej cegły położony jest na działce 434 m2 w dobrej lokalizacji. Ta nieruchomość będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które ma...

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rybno)

409 000 PLN (2 556 zł/m2)

2
1
160 m2
1975
15726167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24693392 15726167 Na sprzedaż oferuję przestronny, w pełni funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 350 m², położony w malowniczej miejscowości Rybno, zaledwie kilka minut od centrum Wyszkowa. Nieruchomość znajduje się na działce 1890 m², na wzniesieniu z bezpośred...

Rybno (Mazowieckie, gm. Wyszków)

1 400 000 PLN (4 000 zł/m2)

7
3
350 m2
2012
15758473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25321308 15758473 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 2765 m2, znajdującej się w miejscowości Rybno, gmina Sorkwity, oddalonej zaledwie 20 km od Mrągowa. Oferowana nieruchomość znajduję się na uboczu wsi zapewniając ciszę, intymność oraz spokój....

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Sorkwity)

115 000 PLN

-
-
2765 m2
-
15451399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18859848 15451399 Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość usytuowaną w malowniczej okolicy – blisko alei spacerowych i jeziora, a jednocześnie w samym centrum miasta. Dom o ogromnym potencjale inwestycyjnym – obecnie podzielony jest na strefę mieszkalną oraz handl...

Rybno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rybno)

1 349 000 PLN (4 216 zł/m2)

6
3
320 m2
2011