• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 251

15860996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27194788 15860996 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

445 000 PLN (9 408 zł/m2)

2
1
47.3 m2
1983
15862988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235173 15862988 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana jest w zacisznej okolicy, z pełną infrastrukturą w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

659 000 PLN (11 273 zł/m2)

3
1
58.46 m2
2008
15886268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751272 15886268 MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygnacyjnym w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Mieszkania budowane w zabudow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 260 zł/m2)

3
1
54.36 m2
2026
15888874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27831500 15888874 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie CESJI prawa własności dzięki czemu nabywca musi zapłaci...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

415 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2026
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

725 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15848546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26942648 15848546 Luksus, nowoczesność i energooszczędność w idealnej lokalizacji ! Na sprzedaż wyjątkowy, 4-letni dom jednorodzinny o powierzchni 212 m², zaprojektowany na indywidualne zamówienie oraz wykończony i wyposażony przez renomowane biuro architektury wnętrz...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 400 000 PLN (11 321 zł/m2)

5
-
212 m2
2021
15887596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27787685 15887596 Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku w Rzeszowie przy ul. Miodowej, stojący na 2,6 arowej działce, zaprojektowany tak aby znalazł się w nim taras z wyjściem na ogród i miejscem do relaks...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

720 000 PLN (4 932 zł/m2)

4
2
146 m2
1980
15884646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707982 15884646 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w Biurze Nieruchomości Pierwsze Piętro.C...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

587 000 PLN (11 160 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1982
15886712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27765685 15886712 Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Baranówka. Dom o powierzchni użytkowej ok.150m2 (bez powierzchni garażu) posadowiony na działce 3,18ar, dom z 1994roku. Na parterze kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem oraz łazienka. N...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

860 000 PLN (5 733 zł/m2)

11
-
150 m2
1994
15761039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25370539 15761039 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: - piętrowy dom o powierzchni użytkowej 180,32 m2 z tarasem 2...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

820 000 PLN (4 547 zł/m2)

7
2
180.32 m2
2025
15667074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24877706 15667074 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje do sprzedaży lokal z klimatyzacją o łącznej powierzchni 205m2 znajdujący się w rejonie osiedla Pobitno w Rzeszowie. Lokal nadaje się na: działalność biurową, studio fotograficzne, działalność reklamową, ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1930
15776062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25692708 15776062 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi nabywcy będą mogli dostać się w wybrane miejsce miasta w zaledwie kil...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
80.2 m2
1984