• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Sarbinowo

Znalezionych ofert: 41

15753911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 25218652 15753911 Marzysz o własnym biznesie nad Bałtykiem? Ta oferta to idealna szansa! Sprzedajemy ugruntowany biznes z 12-letnim doświadczeniem, cieszący się znakomitymi opiniami i stałymi klientami. Wszystko jest gotowe, abyś mógł przejąć działalność i od razu zac...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

2 490 000 PLN (5 298 zł/m2)

8
1
470 m2
2013
15707692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sarbinowo koło Mielna | 1km od plaży 24325823 15707692 Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 3332 m², zlokalizowana w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Sarbinowo, w odległości około 1 km w linii prostej od plaży. Nieruchomość ma foremny, prostokątny kształt, co daje dużą swobodę przy p...

Sarbinowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

299 000 PLN

-
-
3332 m2
-
15883350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674900 15883350 WYŁĄCZNIE U NAS ! Sarbinowo, pensjonat nad morzem, wybudowany w 2014 roku. Według operatu szacunkowego sporządzonego w grudniu 2023 roku wartość nieruchomości wyceniono na 5.749.400,00 złotych. Obecna cena sprzedaży wynosi 3.940.000, 00 złotych. Idea...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

3 940 000 PLN (6 304 zł/m2)

12
22
625 m2
2014
15751177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25138631 15751177 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (przeznaczenie mieszkalne) o powierzchni ok. 61 m2 na pierwszym piętrze budynku z 2010 r. na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Sarbinowie.Obiekt położony w odległości ok. 300 m do morza. W obiekcie cichobieżna winda....

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

565 000 PLN (9 322 zł/m2)

2
1
60.61 m2
2010
15593650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22033517 15593650 Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata!Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą naturą jak również komfort zamieszkania dzięki przemyślanym ro...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

822 585 PLN (15 665 zł/m2)

3
1
52.51 m2
2024
15593654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033515 15593654 Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata!Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą naturą jak również komfort zamieszkania dzięki przemyślanym ro...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

605 780 PLN (14 000 zł/m2)

2
1
43.27 m2
2024
15556052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21124652 15556052 Na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni ok. 32 m2 na parterze budynku z 2011 r. na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu w Sarbinowie Obiekt położony w odległości ok. 300 m do morza. Zaciszne miejsce zdala od nadmorskiego zgiełku turystów. Teren z...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

429 000 PLN (13 486 zł/m2)

2
1
31.81 m2
2011
15593652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22033510 15593652 Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata!Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą naturą jak również komfort zamieszkania dzięki przemyślanym ro...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

613 205 PLN (14 548 zł/m2)

2
1
42.15 m2
2024
15861087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu plaży 27197395 15861087 Luksusowy apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu lasu o powierzchni 49,70m2 z tarasem 63,40m2.Sarbinowo - komfort i luksus na bałtyckim wybrzeżu. Zamknięty teren zapewnia prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenie jest rowerownia  oraz ...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 095 885 PLN (22 365 zł/m2)

2
1
49 m2
2026
15861088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu plaży 27197394 15861088 Luksusowy apartament w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu lasu o powierzchni 41,98m2 z tarasem 23,60m2.Sarbinowo - komfort i luksus na bałtyckim wybrzeżu. Zamknięty teren zapewnia prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenie jest rowerownia  oraz ...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

925 659 PLN (22 577 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15805907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26318585 15805907 Nowoczesny ośrodek wypoczynkowy nad morzem – atrakcyjna inwestycja w Sarbinowie Na sprzedaż oferujemy w pełni funkcjonujący, nowoczesny ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w malowniczym Sarbinowie, jednej z najbardziej popularnych miejscowości nad Bał...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

7 500 000 PLN (12 626 zł/m2)

1
-
594 m2
2021
15752237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25155742 15752237 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną w odległości ok. 800 m od morza.Na terenie nieruchomości rozpoczęto budowę budynku sześciopokojowego w stanie surowym otwartym, co czyni tę inwestyc...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

659 000 PLN (3 415 zł/m2)

6
4
193 m2
-