• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Skuły

Znalezionych ofert: 13

15893157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27901508 15893157 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,01 ha, położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Skuły, w gminie Żabia Wola. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni, ciszy i kontaktu z naturą, z jednoczesnym wygodnym dojazdem do większ...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

520 000 PLN

-
-
10100 m2
-
15079851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 9088132 15079851 Do sprzedania działka rolna z możliwością zabudowy siedliskowej o powierzchni 14200 m2 w Skułach koło Żabiej Woli.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 336 m x ok 37 m.Działka przy prywatnej drodze polnej z udziałami w cenie.Prąd i ...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

500 000 PLN

-
-
14220 m2
-
15881834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27649909 15881834 Dom wolnostojący parterowy w miejscowości Skuły Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.200 m, położony w urokliwej i spokojnej miejscowości , posadowiony na działce ok 1340 m.To idealne miejsce dla osób, które marzą o własnym dom...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 389 000 PLN (6 945 zł/m2)

4
2
200 m2
2026
15858420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149371 15858420 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

288 240 PLN (240 zł/m2)

-
-
1201 m2
-
15858415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149370 15858415 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

287 520 PLN (240 zł/m2)

-
-
1198 m2
-
15858410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149369 15858410 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

287 520 PLN (240 zł/m2)

-
-
1198 m2
-
15858452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149366 15858452 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

288 000 PLN (232 zł/m2)

-
-
1239 m2
-
15858425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149372 15858425 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

297 360 PLN (240 zł/m2)

-
-
1239 m2
-
15858405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149368 15858405 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

287 520 PLN (240 zł/m2)

-
-
1198 m2
-
15858430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149367 15858430 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

287 760 PLN (240 zł/m2)

-
-
1199 m2
-
15858435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149365 15858435 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1239 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy bliźniaczej dwulokalowej Teren z wygodnym dojazdem z drogi asfaltow...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

288 240 PLN (240 zł/m2)

-
-
1201 m2
-
15638896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23028666 15638896 Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 14 200 m, położoną w malowniczej miejscowości Skuły, w gminie Żabia Wola. To doskonała propozycja dla osób szukających dużej przestrzeni w spokojnym, naturalnym otoczeniu.Parametry działki:-P...

Skuły (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

900 000 PLN

-
-
14200 m2
-