• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Solec

Znalezionych ofert: 39

15575237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny 6 pokojowy, wolnostojący dom 21645064 15575237 Do sprzedania 6-pokojowy 1-piętrowy dom wolnostojący 260m2 z 2018 r., na działce 1200m2, Konstancin Jeziorna.Gotowy do wprowadzenia się, idealny dla rodziny.Wygodna lokalizacja, blisko do przystanków autobusowych z szybkim dojazdem do Warszawy. W oko...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

2 200 000 PLN (8 462 zł/m2)

6
-
260 m2
2018
15632810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22871483 15632810 Solec to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury i komfort życia na wysokim poziomie. Bliskość lasów i terenów zielonych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi oraz długim spacerom. Również dobra komunikacja z centrum Konstancina...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 950 000 PLN (8 478 zł/m2)

5
2
230 m2
2025
15875481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27525544 15875481 Pewne rzeczy trafiają się rzadko. Ta działka jest jedną z nich.Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4.000 m², położona w Solcu Kujawskim, w otulinie zieleni, w drugiej linii zabudowy. Miejsce stworzone dla osób, które wiedzą, że prawdziwy komf...

Solec Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

327 000 PLN

-
-
4031 m2
-
15886150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na działce przy lesie/Bliskość infrastruktury 27749484 15886150 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment skrajny w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony na działce o powierzchni 360 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna.Podatek PCC 0%, Prowizja 0%.Najważniej...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

999 000 PLN (6 404 zł/m2)

4
2
156 m2
2025
15886149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na działce przy lesie/Bliskość infrastruktury 27749483 15886149 Jako zewnętrzne biuro sprzedaży oferujemy na sprzedaż ostatni segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 143 m², położony na działce o powierzchni 316 m², zlokalizowany w Solcu koło Konstancin-Jeziorna.Podatek PCC 0%, Prowizja 0%.Najważnie...

Solec (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

849 000 PLN (5 979 zł/m2)

4
2
142 m2
2025
9922606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 300224 9922606 38 działek pod zabudowę jednorodzinną W pobliżu las, nowo powstałe domy. Idealny teren dla developera. Brak planu i warunków zabudowy. Uzbrojenie: woda, prąd, szambo--------------------------Podobne oferty i więcej zdjęć na www.ojczenasz...

Solec Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

3 500 000 PLN

-
-
33457 m2
-
9871282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 44464 9871282 Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 9266 m2 na obrzeżach miasta, działka objęta MPZP UMN-5 1) przeznaczenie terenu - zabudowy usługowa, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna towarzysząca funkcji usługowej; 2) zasady kształtowania zabudowy i zago...

Solec Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

1 250 910 PLN

-
-
9266 m2
-
15710387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka, budowlana, mieszkaniowa 24375601 15710387 Działki budowlanePodmiejski mikroklimat, sąsiedztwo lasu, bliskość leśnej strugi z dala od miejskiego zgiełku, ale do Bydgoszczy autem 10 min. Wokół powstaje dużo nowych budynków  mieszkalnych.  Jeśli szukasz odskoczni od miejskiego zgiełku lubisz ko...

Solec Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

149 400 PLN

-
-
830 m2
-
15665678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23580962 15665678 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam nieruchomość składającą się z wyremontowanego domu mieszkalnego wolnostojącego o powierzchni ok. 120 m2 z bud...

Solec (Wielkopolskie, gm. Krzykosy)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

6
-
120 m2
1958
15881081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27622374 15881081 Na sprzedaż: Dom dwulokalowy (bliźniak) - Solec Kujawski Cena: 560 000 zł Powierzchnia całkowita: 150,03 m² Powierzchnia działki: 450 m² (z możliwością powiększenia do 1000 m²) Opis nieruchomości: Na sprz...

Solec Kujawski (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

499 000 PLN (3 327 zł/m2)

5
2
150 m2
2022
15704664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
665M2 DZIAŁKA BLISKO LASU SOLEC KUJAWSKI 24269509 15704664 NOWE OFERTY DZIAŁEK W NASZYM BIURZE!W ofercie naszego biura również inne działki w tej okolicy o powierzchni  od 591m2 do 1552m2.Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 665 m2 w Solcu Kujawskim, 9 km = 10 minut od Bydgoszc...

Solec Kujawski (Przylubie polskie) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Solec Kujawski)

119 700 PLN

-
-
665 m2
-
15704665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
833M2 DZIAŁKA BLISKO LASU SOLEC KUJAWSKI 24269508 15704665 NOWE OFERTY DZIAŁEK W NASZYM BIURZE!W ofercie naszego biura również inne działki w tej okolicy o powierzchni  od 591m2 do 1552m2.Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 833 m2 w Solcu Kujawskim, 9 km = 10 minut od Bydgoszc...

149 940 PLN

-
-
833 m2
-