• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Stare

Znalezionych ofert: 185

15806565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26341504 15806565 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Starych Grochalach (gm. Leoncin), przy Puszczy Kampinoskiej. Powierzchnia 136,58 m², działka 401 m², garaż + miejsce na podjeździe. Przemyślany układ: na parterze duża strefa dzienna 39,07 m², kuchnia ze...

Stare Grochale (Mazowieckie, gm. Leoncin)

895 000 PLN (6 553 zł/m2)

4
2
136.58 m2
2026
15812562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26534168 15812562 OSTATNI SEGMENT SKRAJNYPRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 509 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓWPrzyjed...

Stare Babice (Zielonki-parcela) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 380 000 PLN (7 841 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15813741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26596135 15813741 NOWOCZESNY SEGMENT (932) – PRZESTRZEŃ, KTÓRA DOPASUJE SIĘ DO CIEBIEPowierzchnia użytkowa 133,04 m² + poddasze – łącznie 176,14 m², działka 232 m2.BEZ PROWIZJI. BEZ PCC. BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZT&am...

1 250 000 PLN (7 102 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
14953864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5515255 14953864 Polecam, na sprzedaż duża działka w skład której wchodzą część leśna i rolna. Polecam, na sprzedaż ładna zielona działka w skład której wchodzą część leśna 7500 m2 oraz część rolna o pow. 2200 m2. Działka zlokalizowana jest w granicach adm. miejscowo...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

180 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
9700 m2
-
15897538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28005753 15897538 Biuro nieruchomości "Cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, dom wolnostojący o powierzchni 192 m2 w Starych Babicach. W skład nieruchomości wchodzą: Parter: - przedpokójhall - duży salon z klimatycznym kominkie...

Stare Babice (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 650 000 PLN (8 594 zł/m2)

5
-
192 m2
1996
15619190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22579696 15619190 REZERWACJA Na sprzedaż wygodne, dwustronne mieszkanie dla rodziny - 4 pokoje, z dużą przestrzenią dzienną, oddzielną częścią prywatną oraz 2 łazienkami, 2 balkonami, garażem i bardzo dużą piwnicą. Niespotykanie duża przestrzeń do przechowywania.Rozkł...

Stare Babice (Latchorzew) (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 399 000 PLN (11 467 zł/m2)

4
1
122 m2
1998
15896577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27982629 15896577 Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najważniejsze atuty: Obszar działki: Całkowita powierzchnia nieruchomości...

Koczargi Stare (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

1 499 000 PLN (6 485 zł/m2)

5
2
231.14 m2
2025
15814722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 26592688 15814722 Na sprzedaż działka o powierzchni 559 m2 zabudowana klimatycznym, drewnianym domkiem letniskowym z lat 70., położona w Starych Jabłonkach przy ul. Wczasowej 27. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów, kilka minut spacerem od...

Stare Jabłonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

395 000 PLN (5 809 zł/m2)

3
1
68 m2
1970
15710583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24383037 15710583 Dom nad brzegiem jeziora Tałty z dużym tarasem z niesamowitym widokiem na wodę, własnym pomostem, schowany w zieleni. Wewnątrz przytulny, ciepły - sercem domu jest przestronny pokój kominkowy, ale także duża kuchnia z wygodnym stołem jadalnianym. Kli...

Stare Sady (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

2 950 000 PLN (12 939 zł/m2)

5
2
228 m2
1930
15886345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKI BUDOWLANE W MALOWNICZEJ OKOLICY 27754372 15886345 Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Madaje Stare, w gminie Dalików, powiat Poddębice, województwo łódzkie.Nieruchomości zlokalizowane są na płaskim terenie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod zabudowę jednorodzinną. Dla ws...

Madaje Stare (Łódzkie, gm. Dalików)

72 360 PLN

-
-
963 m2
-
14147562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2461788 14147562 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 350 000 PLN (1 029 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990
14589695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 145658 14589695 Działka inwestycyjna (PU) o powierzchni 17600m2 (1.76ha),nieaktualna WZ oraz projekt na działalność uciążliwą typu garbarnia. Nieruchomość położona przy trasie E7 w miejscowości Żdżary, pow. Białobrzegi, gm. Stara Błotnica. Białobrzegi-16km, Radom-20...

Stare Żdżary (Mazowieckie, gm. Stara Błotnica)

1 496 000 PLN

-
-
17600 m2
-