• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczecinek Szczecinek

Znalezionych ofert: 68

15873058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27511824 15873058 Szukasz mieszkania, w którym naprawdę da się oddychać przestrzenią? To 107 m² komfortu, światła i ciszy to idealna propozycja dla rodziny lub każdego, kto ma dość ciasnych mieszkań.Lokalizacja:Szczecinek, ul. Piłsudskiego – świetnie skomunikowana oko...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

599 000 PLN (5 598 zł/m2)

4
2
107 m2
1985
15787312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25925269 15787312 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego mieszkania położonego w centrum Szczecinka przy ulicy Emilii Plater - blisko jeziora, przystani wodnej oraz szkoły muzycznej usytuowanej w jednym z ciekawszych architektonicznie obiektów Szc...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

459 000 PLN (5 044 zł/m2)

4
1
91 m2
1940
15672992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23698717 15672992 Syndyk sprzeda nieruchomość – VI próba sprzedaży W toku postępowania upadłościowego Anny Filipowicz Syndyk sprzeda z wolnej ręki udział wynoszący 12 części w prawie użytkowania wieczystego gruntu obejmującego działkę ewid...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

20 000 PLN (357 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15866396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320654 15866396 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 zlokalizowane jest na III piętrze w budynku, położonym przy ulicy Warcisława IV w Szczecinku.Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta ! Jezioro i Park zaledwie kilka minut spacerem.W pobliżu mieszkania...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

390 000 PLN (6 610 zł/m2)

3
1
59 m2
1979
15735340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24851976 15735340 Nowoczesny dom bliźniaczy w stanie deweloperskimSzczecinek, Trzesieka – ul. Żeglarska (droga miejska utwardzona kostką)Kluczowe informacje• Rodzaj zabudowy: bliźniak (2 segmenty)• Powierzchnia jednego segmentu: 126 m²• Powierzchnia łącznie (obie częś...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

856 800 PLN (6 800 zł/m2)

4
2
126 m2
2025
15877290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27564138 15877290 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,05 m2, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze, co gwarantuje codzienną wygodę i łatwy ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

265 000 PLN (5 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15865426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300230 15865426 Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro windaNa sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m² w nowoczesnym budynku z 2019 roku.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jest nowocześnie urządzone, a balkon ciągnie ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

515 000 PLN (9 364 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15779820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25789761 15779820 Na sprzedaż budynek mieszkalny wybudowany w 2013 roku z aktualnie działającym lokalem użytkowym,mieszczący się przy ulicy Winnicznej w Szczecinku, o łącznej powierzchni użytkowej 530,65 m²(część mieszkalna: 296,55 m², część usługowa: 234,10 m²), zlok...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

2 749 000 PLN (5 180 zł/m2)

5
2
530.65 m2
2013
15418911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18104929 15418911 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆMamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową posiadłość w rewelacyjnej cenie, położoną w urokliwej wsi Rakowo położonej nieopodal jeziora Rakowo, Komorze i Lubicko Wielkie w otoczeniu pięknych lasów.Na nieruchomość składa się re...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

1 990 000 PLN (4 639 zł/m2)

8
3
429 m2
2013
15866398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27320655 15866398 Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze ! zlokalizowane w centrum Szczecinka przy ul. Kopernika.Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia nowa jest w pełni wykończona z nowymi sprzętami AGD, szafki z podświetleniem ledowym - gotowa do u...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

495 000 PLN (6 600 zł/m2)

4
1
75 m2
1979
15887894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27796863 15887894 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1070 m², położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy Szczecinka. Działka znajduje się w kompleksie nowo powstającej zabudowy jednorodzinnej, gdzie już rozpoczęły się pierwsze budowy domków, co ś...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

96 900 PLN

-
-
1070 m2
-
15883543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675232 15883543 Prezentujemy wyjątkowe, 45,5- metrowe mieszkanie w odnowionej kamienicy, gdzie historyczna dusza budynku spotyka się z nowoczesnym designem. To idealna propozycja dla wymagającego singla, pary lub jako bezpieczna lokata kapitału.Najważniejsze atuty:S...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

343 000 PLN (7 533 zł/m2)

2
1
45.53 m2
1929