• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Szczyrk

Znalezionych ofert: 36

15890198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874411 15890198 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Na sprzedaż wyjątkowy, urządzony apartament położony w samym sercu beskidzkich gór.20 km od Szczyrku.2 km do Jeziora Międzybrodzkiego.10 km do Jeziora Żywieckiego.15 km do Góry Żar.Chciałbyś kupić apar...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

499 000 PLN (12 795 zł/m2)

2
1
39 m2
2022
15841819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26798291 15841819 Na sprzedaż budynek mieszkalny z przygotowanym projektem rozbudowy na biznes pensjonatowy typu bookingairbnb o powierzcni zabudowy 157 m2.Posadowiony na działce budowlanej o powierzchni 1025 m2 w pięknym zakątku Szczyrku (z bardzo łatwym dojazdem dla...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

847 000 PLN (1 882 zł/m2)

4
-
450 m2
1970
15670139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23629243 15670139 Na sprzedaż: klimatyczny pensjonat w Szczyrku idealna inwestycja w sercu Beskidów!OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO.Szukasz gotowego obiektu pod wynajem w jednej z najchętniej odwiedzanych miejscowości górskich w Polsce? Ta oferta Cię zachwyci!  Pr...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

2 950 000 PLN (5 364 zł/m2)

12
-
550 m2
1997
15884793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27713137 15884793 AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProZapraszam do oferty inwestycyjnej - drewnianej chaty położonej w ścisłym centrum Szczyrku. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni ok 614 m...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 470 000 PLN (18 375 zł/m2)

3
-
80 m2
1929
15722145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616852 15722145 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowoczesne apartamenty w Szczyrku z widokiem na Skrzyczne i Beskid Sport Arenę – Twój luksus w sercu gór!Dwupoziomowe apartamenty o powierzchni od 63 do 86 m² z tarasami i prywatnymi ogródkami oraz garażami i mie...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

823 300 PLN (12 864 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15658551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23438805 15658551 DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący +48 504 254 407 Na sprzedaż dochodowy obiekt noclegowy w Szczyrku, doskonała inwestycja z 20-letnią tradycją.Szczyrk, malownicza miejscowość w sercu Beskidów, to prawdziwa perełka dla turystów szukających aktywneg...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

4 900 000 PLN (3 904 zł/m2)

1
-
1255 m2
2004
15658569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23438807 15658569 DAMIAN PONIKWIA Agent prowadzący +48 504 254 407 Na sprzedaż dochodowy obiekt noclegowy w Szczyrku, doskonała inwestycja z 20-letnią tradycją.Szczyrk, malownicza miejscowość w sercu Beskidów, to prawdziwa perełka dla turystów szukających aktywneg...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

4 900 000 PLN (3 904 zł/m2)

1
-
1255 m2
2004
15873139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27513077 15873139 AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProZapraszam do oferty inwestycyjnej - drewnianej chaty położonej w ścisłym centrum Szczyrku. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni ok 614 m...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 470 000 PLN (18 375 zł/m2)

3
-
80 m2
1929
15775004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662053 15775004 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Przestronny i gotowy do zamieszkania dom w Szczyrku z pięknym widokiem na góry położony na dużej 12 arowej z dużym w pełni zagospodarowanym ogrodem i strefą wypoczynkową.Na sprzedaż, funkcjonalny dom...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 890 000 PLN (6 726 zł/m2)

12
2
281 m2
1975
15866284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317697 15866284 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Apartament inwestycyjny PREMIUM w Szczyrku sauna kominek miejsce postojowe oraz garaż gotowy pod wynajemNa sprzedaż wyjątkowy apartament o wysokim standardzie, położony w jednej z najbardziej pożą...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 199 140 PLN (17 204 zł/m2)

3
1
69.7 m2
2020
15800237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26209836 15800237 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam segment w zabudowie szeregowej, z poddaszem i dużym ogrzewanym garażem. Z widokiem na góry, skocznię narciarską, rzekę, 400m od centrum Szczyrku. Przy spokojnej uliczce prowadzącej do lasu. W pobliżu ...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

1 870 000 PLN (12 467 zł/m2)

4
-
150 m2
-
15865285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27292278 15865285 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w topowej lokalizacji Szczyrku przy ul. Beskidzkiej, z szybkim dostępem do infrastruktury turystycznej i całorocznego ruchu najemców.Oferta obejmuje 12 domu wol...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

599 000 PLN (4 608 zł/m2)

5
-
130 m2
1946