• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Tczew

Znalezionych ofert: 115

15862318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki Parter 500m od dworca 27224362 15862318 REZERWACJA!!!!!! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,74 m², położone w Tczewie przy ul. Al. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z 1980 roku. Nieruchomość przeznaczona do kapitalnego remontu - z możliwością własnej ara...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

310 000 PLN (7 209 zł/m2)

2
1
43 m2
1980
15869970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27413991 15869970 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego.Wirtualny spacer po nieruchomości : https:doroch.plbptczew_300125t...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

6 500 000 PLN (1 304 zł/m2)

11
-
4986 m2
1975
15858896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27156485 15858896 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego.Wirtualny spacer po nieruchomości : https:doroch.plbptczew_300125t...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

6 500 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
26005 m2
-
15423568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala magazynowa - Tczew 18232175 15423568 Kupujący nie płaci prowizji!Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną z częścią biurowo - socjalną. Nieruchomość zabudowana zlokalizowana jest w Tczewie, składająca się z działki gruntowej o powierzchni 3.213 m2 zabudowanej budynkiem użytkowym, produkcy...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

4 500 000 PLN (3 502 zł/m2)

11
-
1285 m2
-
15893630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z oddzielną kuchnią Zwycięstwa Tczew 27915308 15893630 3 pokoje wraz z oddzielną kuchnią, piękny widok!al. Zwycięstwa - intratna lokalizacjaDO WŁASNEJ ARANŻACJIMIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni użytkowej wynoszącej 55,38 m2 położo...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

439 000 PLN (7 982 zł/m2)

3
1
55 m2
1973
15893786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27920578 15893786 Sprzedam gotowe do zamieszkania, pięknie urządzone, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m, położone w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów.Lokal znajduje się na IV piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, na zamkniętym i zadbanym osi...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

620 000 PLN (12 653 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
15794654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod budowę domu Czyżykowo 1055m2 26077049 15794654 DZIAŁKA pod Twój dom, 1055 m2 w Tczewie, przy samej Wiśle!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1055 m2, w kształcie trapezu o wymiarach ok. 31 m x 35 m.Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzen...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

489 000 PLN

-
-
1055 m2
-
15794656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 916 m2 ul. Zielona Tczew 26077051 15794656 DZIAŁKA pod Twój dom lub pod inwestycję, 916 m2 w Tczewie DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o powierzchni 916 m2, o regularnym kształcie.Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.LINK do pełnej treści Uchwały...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

630 000 PLN

-
-
916 m2
-
15868014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe*Blisko Dworca PKP*Parter*Tczew*Młyńska 27361857 15868014 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Parter - Tczew, ul. Młynska 7Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w zadbanym, 3-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w Tczewie, przy ul. Młynskiej 7.Całkowita powierzchnia Nieruchomoś...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

293 000 PLN (5 980 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15830966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompleks 3 budynków mieszkalno-usługowych 26684047 15830966 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu trzech budynków o zwartej zabudowie, położonych w atrakcyjnej lo...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 419 000 PLN (3 277 zł/m2)

12
-
433 m2
1990
15830967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompleks 3 budynków mieszkalno-usługowych 26684049 15830967 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży kompleksu trzech budynków o zwartej zabudowie, położonych w atrakcyjnej lo...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

1 419 000 PLN (3 277 zł/m2)

12
-
433 m2
1990
15761238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tczew | 3 pokoje | parter | kamienica z ogródkiem 25374165 15761238 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Tczew, ul. Sobieskiego Oferujemy na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m², położone na parterze zabytkowej kamienicy w centrum Tczewa, przy ul. Sobieskiego.Cena  499 000 z...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

499 000 PLN (7 129 zł/m2)

3
1
70 m2
1912