• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Ustronie Morskie

Znalezionych ofert: 68

15367924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16957404 15367924 Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - budynek 2 B oraz 3 C już w sprzedaży. Ciekawa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń. Dużo przeszkleń sprawi, że poczujesz powiew morza i dotyk s...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

482 190 PLN (14 182 zł/m2)

2
-
34 m2
2024
15810208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26406746 15810208 Wypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metrów od plaży –...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

829 101 PLN (14 472 zł/m2)

2
1
57.29 m2
2026
15807058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26361114 15807058 Na sprzedaż apartament typu studio o powierzchni 30,23 m², położony na parterze eleganckiego, nowoczesnego kompleksu Horizon Development przy ul. Ogrodowej 1 w Ustroniu Morskim. Lokal w stanie deweloperskim, gotowy do własnej aranżacji — idealny do z...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

339 900 PLN (11 244 zł/m2)

1
1
30.23 m2
2025
15806600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26343749 15806600 Wypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metrów od plaży –...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

589 602 PLN (13 932 zł/m2)

2
1
42.32 m2
2026
15792087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26004969 15792087 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

630 098 PLN (13 824 zł/m2)

2
1
45.58 m2
2026
15786341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25906823 15786341 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

613 964 PLN (14 580 zł/m2)

2
1
42.11 m2
2026
15787231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25921550 15787231 O inwestycjiWypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim – jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ apartamentów oraz doskonała lokalizacja – zaledwie 400 metró...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

472 910 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
36.1 m2
2026
15682927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23888279 15682927 Działka położona w nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie w odległości około 1500 m od morza. Nasze biuro: Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40A, Joanna Krzyżańska tel. 798 48 88 48, Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości, nr licencji 27104Sprzedaż doty...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 000 000 PLN

-
-
9211 m2
-
15475462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19391311 15475462 PRZEDSPRZEDAŻ- 11 800 złm2Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia. Budynek utrzymany w charakterze hotelowym, znajduj...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

600 620 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
50.9 m2
2024
15475401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19391312 15475401 Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia. Budynek utrzymany w charakterze hotelowym, znajduje się w odległości zaledwi...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

568 890 PLN (12 900 zł/m2)

1
1
44.1 m2
2024
15475538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19391318 15475538 CENA- 11 800 złm2Oferujemy Państwu apartament w stanie deweloperskim, zlokalizowany w kameralnym budynku o nowoczesnym stylu architektonicznym wykonanym w najwyższym standardzie wykończenia. Budynek utrzymany w charakterze hotelowym, znajduje się w o...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

460 672 PLN (11 800 zł/m2)

2
1
39.04 m2
2024
15467441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19214373 15467441 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPolecam do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 3.303 m2 położoną nad morzem w Ustroniu Morskim przy ulicy Widokowej.Działka o wymiarach: szerokość 42 m i długości 78 m przylegającej do asfaltowej ulicy w odległośc...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

240 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
3303 m2
-