• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Władysławowo

Znalezionych ofert: 115

15670715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna z funkcjonującym biznesem! 23655122 15670715 Na sprzedaż działka inwestycyjna z funkcjonującym biznesem - Rozewie, ul. Żurawia - 960 m², 5 domków holenderskich!Lokalizacja: Rozewie, ul. ŻurawiaPowierzchnia działki: 960 m²Zabudowa: 5 domków holenderskich - wynajem sezonowyMPZP:  działka objęta m...

Władysławowo (Rozewie) (Pomorskie, gm. Władysławowo)

949 000 PLN

-
-
960 m2
-
15422922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18216612 15422922 Władysławowo Cetniewo, dwa niezależne mieszkania nad morzem Bałtyckim za 450 000zł.Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej i atrakcyjnej części Władysławowa Cetniewo, w pobliżu morza, parku, terenów spacerowych oraz ścieżek rowerowych.Oferta do...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

450 000 PLN (5 696 zł/m2)

4
2
79 m2
1984
15856676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27100208 15856676 Słoneczne mieszkanie w centrum Władysławowa 10 minut spacerem do piaszczystej plaży nad Bałtykiem.Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 34,53 m, położone w centrum Władysławowa, zaledwie 10 minut spacerem do plaży. To idealna propozy...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

390 000 PLN (11 471 zł/m2)

2
1
34 m2
1983
12523750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20572 12523750 Pensjonat(rok budowy 1988r) w centrum Władysławowa, 11 pokoi(2,3,4 osobowych z łazienkami), sala TV, kuchnia dla gości, oddzielne mieszkanie 40m2(2 pokoje+kuchnia, łazienka). Na posesji miejsca parkingowe(5 miejsc) oraz plac zabaw dla gości. Pensjona...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 140 000 PLN (2 850 zł/m2)

12
-
400 m2
1988
12387347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20573 12387347 Pensjonat(rok budowy 1988r) w centrum Władysławowa, 11 pokoi(2,3,4 osobowych z łazienkami), sala TV, kuchnia dla gości, oddzielne mieszkanie 40m2(2 pokoje+kuchnia, łazienka). Na posesji miejsca parkingowe(5 miejsc) oraz plac zabaw dla gości. Pensjona...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 140 000 PLN (2 850 zł/m2)

12
-
400 m2
1988
15621269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny nadmorski apartament 22623421 15621269 Kupujący nie płaci prowizji!Nowoczesny nadmorski apartament zlokalizowany 400 m od plaży, w zielonym, zacisznym otoczeniu.Apartament o powierzchni 36,97 m2 położony na parterze z tarasem o pow. 16,32 m2.Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, ...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

646 975 PLN (17 972 zł/m2)

2
1
36 m2
2024
15448827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad morzem 18793322 15448827 Prezentujemy dom murowany w malowniczej nadmorskiej miejscowości Rozewie. Dom jest dwulokalowy, ma dwa niezależne wejścia.Są to dwa niezależne apartamenty, łączna ilość osób 8 lub 4. Do plaży jest 400 m ulicą prowadzącą do zejścia na plażę nr 16. W u...

Władysławowo (Rozewie) (Pomorskie, gm. Władysławowo)

660 000 PLN (9 429 zł/m2)

3
2
70 m2
2023
15551799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek nad morzem 20998404 15551799 Prezentujemy domek wypoczynkowy na sprzedaż, położony kilkaset metrów od plaży. W pięknym, cichym miejscu, gdzie nie ma smogu, atmosfery głośnego kurortu. Tutaj odnajdziesz spokój, żyjąc w harmonii z naturą. Domek murowany, z dużym potencjałem aranża...

Władysławowo (Rozewie) (Pomorskie, gm. Władysławowo)

310 000 PLN

-
-
303 m2
-
15258172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nadmorski Apartament - Władysławowo 14031764 15258172 Mamy przyjemność zaprezentować nadmorski apartament o powierzchni 49 m2. Nowoczesne, rozkładowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie jest wykończone, z meblami i AGD w kuchni. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w cenie mies...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

610 000 PLN (12 449 zł/m2)

2
1
49 m2
2013
15194156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój drugi dom nad morzem 12237848 15194156 Kupujący nie płaci prowizjiNowoczesny nadmorski apartament zlokalizowany 400 m od plaży, w zielonym, zacisznym otoczeniu. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Apartament o statusie lokalu usług turystycznych o powierzchni 43,32 m2 położon...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

758 100 PLN (17 630 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15863675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27254660 15863675 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy w spokojnej miejscowości Strzelno przy ulicy Kasztanowej 1.W ogłoszeniu są załączone wizualizacje oraz realne zdjęcia mieszkania.Możemy przygotować mieszkanie pod klu...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

139 900 PLN (2 640 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15843912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 minut od plaży | Władysławowo 26818555 15843912 Wyjątkowy apartament położony w samym sercu miasta, zaledwie 5 minut spacerem od plaży. To propozycja dla osób ceniących komfort, prestiż oraz doskonałą lokalizację nad morzem.Nowoczesny apartamentowiec z 2015 roku wyróżnia się elegancką architekturą...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

549 000 PLN (17 156 zł/m2)

1
1
32 m2
2015