• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wałbrzych Sobięcin

Znalezionych ofert: 6

15893214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27904160 15893214 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 38,10 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 40210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15893213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904158 15893213 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 31,90 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 9 wraz z udziałem wynoszącym 89710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawi...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

58 000 PLN (1 871 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15893212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27904157 15893212 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,78 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Zachodniej 3 wraz z udziałem wynoszącym 127310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

62 000 PLN (1 771 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15738013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24900585 15738013 Lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 27,90m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 27610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

30 000 PLN (1 111 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15735385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24854672 15735385 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 34,98m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 90 wraz z udziałem wynoszącym 74610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

46 000 PLN (1 353 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15738614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24908344 15738614 Lokal mieszkalny nr 25 o powierzchni 29,64 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 30510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

31 000 PLN (1 069 zł/m2)

1
-
29 m2
-