• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wałcz

Znalezionych ofert: 65

15823661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z WZ pod zabudowę bliźniaczą 26616134 15823661 DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY Tylko w naszym biurze. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Zapraszamtel. 573-094-074Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej przeznaczonej pod inwestycję deweloperską polegającą na...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

1 099 000 PLN

-
-
4862 m2
-
15823662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z WZ dla inwestora 26615687 15823662 DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY Tylko w naszym biurze. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Zapraszam tel. 573-094-074Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej przeznaczonej pod inwestycję deweloperską polegającą n...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

699 000 PLN

-
-
2588 m2
-
15827495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działaka z WZ, budowa osiedla 27595166 15827495 DZIAŁKA BUDOWLANA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWYTylko w naszym biurze. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!Zapraszam tel. 573-094-074Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej przeznaczonej pod inwestycję deweloperską polegającą na...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

1 799 000 PLN

-
-
7450 m2
-
15861918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27217571 15861918 Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w centrum miasta Aktualnie ponad 80% powierzchni obiektu jest wynajęte! Oferujemy na sprzedaż przestronny budynek handlowo-usługowy o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowany w ścisłym centrum mi...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

3 700 000 PLN (4 048 zł/m2)

11
-
914 m2
2003
15618249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22560946 15618249 Wałcz ul. Kołobrzeska  Przeznaczony na sprzedaż lub wynajem obiekt przeznaczony na celeprodukcyjne lub magazynowe o powierzchni 3 421,42 m na działce 9129 m2  wdoskonałym położeniu przy obwodnicy Wałcza z dającymi się wyraźnie wyodrębnić ipodzielić s...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

3 310 000 PLN (968 zł/m2)

11
-
3421 m2
1943
15848574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26944321 15848574 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Wałcz, ulica Chrząstkowo Na sprzedaż dwupoziomowy, podpiwniczony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 96m 2 , położony w spokojnej części Wałcza, przy drodze w ...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

720 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
-
96 m2
-
15852063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27024945 15852063 Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza. Przestronność jaką zapewnia duży pokój daje możliwość własnej aranżacji, a nawet wydzielenia dodatkowego pomieszczenia. Mniejszy pokój posiada dostęp do balkonu. Z uwagi na usytuow...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

235 000 PLN (4 700 zł/m2)

2
1
50 m2
1989
15645517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja, która pracuje za Ciebie 23197099 15645517 Inwestycja z wysoką stopą zwrotu - Blok mieszkalny z najemcami - Gotowiec inwestycyjny - WałczTylko u nas! Oferta na wyłączność.Na sprzedaż świetny gotowiec inwestycyjny, który ciągle generuje pasywny dochód - cały blok mieszkalny składający się z 22...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

2 500 000 PLN (2 182 zł/m2)

12
-
1146 m2
1999
15420761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18158497 15420761 WAŁCZ ul. Zaułek Chełmiński DZIAŁKA gruntu, niezabudowana o powierzchni 500 mkw - przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, - działka w kształcie prostokąta, częściowo zagospodarowana i częściowo ogrodzona, - przybliżone wymiar...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

149 500 PLN

-
-
500 m2
-
15857739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27133082 15857739 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wałcza, ul. Kilińszczaków 19 Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,25 m² , położone na I piętrze zadbanego bloku w samym centrum Wałcza - przy ul. ...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

335 000 PLN (5 076 zł/m2)

2
-
66 m2
-
15771929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25596879 15771929 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wałcza idealne do własnej aranżacjiJeśli szukasz mieszkania z potencjałem, w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnych potrzeb ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż pr...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

235 000 PLN (5 000 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15784908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25863593 15784908 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wałcza, ul. Kilińszczaków 19 Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,25 m² , położone na II piętrze zadbanego bloku w samym centrum Wałcza - przy ul. ...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

335 000 PLN (5 076 zł/m2)

2
-
66 m2
-