• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 478

15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022
15830307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogrodem ul. Mińska 26669075 15830307 Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69.  Lokalizacja: Lokal usytuowany jest w świetnej lokalizacji na ulicy Mińskiej, około 300 metrów od przyszłej stacji III li...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

991 354 PLN (18 358 zł/m2)

3
1
54 m2
2021
15855922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27079336 15855922 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny.Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem.Lokal o przemyślanym układzie, dwustronny, bardzo jasny oferuje przestrzeń, którą trudno ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (11 905 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15886800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 38,5mkw na Saskiej Kępie 27766959 15886800 Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 38,5 mkw, położone przy ul. Brazylijskiej na klimatycznej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku.Układ mieszkania:-pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15686271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - widok na panoramę centrum Warszawy 23939928 15686271 Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna — kluczowego węzła ko...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 999 999 PLN (19 355 zł/m2)

4
1
155 m2
2009
15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15881358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629268 15881358 GOCŁAW - 4 POKOJE, OSTATNIE PIĘTRO, LOGIA, 2 MIEJSCA W GARAŻU, WYSOKI STANDARD To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego, eleganckiego mieszkania rodzinnego w nowoczesnym budynku z 2018 roku, p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 231 zł/m2)

4
-
78 m2
2018
15858638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje na Saskiej Kępie do remontu 27151868 15858638 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu na Saskiej Kępie. Pełna zieleni okolica (wszystkie skwery i parki Saskiej Kępy, a także Park Skaryszewski oraz zielone tereny wzdłuż Wisły), która jednocześnie oferuje nam bogactwo usług i udogodnień. Dosk...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (17 750 zł/m2)

2
1
36 m2
1962
15871079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27456761 15871079 Na sprzedaż mieszkanie trzy-pokojowe o pow. 63,5 mkw. z dużym balkonem, usytuowane na III piętrze budynku.Mieszkanie z powodzeniem może być przeznaczone dla rodziny kilkuosobowej.Jest narożne z ekspozycją północno-wschodnią.Podział pomieszczeń jest k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15870588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Saska Kępa | Zwycięzców 40 | Echo Investment 27432713 15870588 Szukasz mieszkania na urokliwej Saskiej Kępie, ale nie chcesz rezygnować z komfortu nowoczesnego budownictwa? Ta oferta jest dla Ciebie!Mieszkanie o powierzchni 48,40 m² składa się z:salonusypialnioddzielnej kuchniłazienkiprzedpokojubalkonu.Plan budo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 160 000 PLN (24 167 zł/m2)

2
1
48 m2
2008
15752878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25179273 15752878 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową, jak i inwestycję. Otoczenie nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

509 960 PLN (22 172 zł/m2)

1
-
23 m2
1910
15752877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25179272 15752877 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową, jak i inwestycję. Otoczenie nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

422 915 PLN (21 146 zł/m2)

1
-
20 m2
1910