• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 907

15526624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20519942 15526624 Opiekun oferty:Krzysztof Dudektel. 602 101 602Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej.1 pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem łazienka i aneks kuchenny zachodnia wystawa okien gotowe do zamieszkania.Otoczenie nieruchomościMiesz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 310 PLN (19 353 zł/m2)

1
-
32 m2
2019
15481784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19526574 15481784 Opiekun oferty:Krzysztof Dudektel. 602 101 602Nowe 3-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej.Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCIKępa Mieszczańska to atrakcyjna lokalizacja z n...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 153 637 PLN (15 382 zł/m2)

3
-
75 m2
2019
15480186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19499256 15480186 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego o powierzchni 48,64 m2. Otoczenie nieruchomości:Kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji we Wrocławiu. Osiedle jest odsuni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 653 PLN (16 659 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15463523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19134396 15463523 Aleksandra DzielnickaSDP Nieruchomościtel. 602 101 6021,150 mln NOWA CENA Zapraszam do zapoznania się się z ofertą sprzedaży obiektu usługowego charakterze produkcyjnym magazynowym handlowymwarsztatowym.Najważniejsze informacje:- nieruchomość położon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (5 476 zł/m2)

11
-
210 m2
2023
15458241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19019246 15458241 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Jedyna taka oferta na rynku! Ekskluzywy apartament w inwestycji Upper House!Otoczenie inwestycji:Mieszkanie przy ul. Walońskiej to świetna propozycja dla osób, które szukają komfortu życia w centrum Wroc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 637 PLN (23 087 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15442330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18653589 15442330 OPIEKUN OFERTYDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Polecam Państwu lokal usługowy na zakup przy ulicy Świętego Mikołaja.Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie lokalu, przy samej nieruchomości znajduje się szeroki węzeł komunikacyjny (autobus, tramwa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 340 895 PLN (11 866 zł/m2)

3
-
113 m2
-
15427218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18321770 15427218 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 6022 pokoje do wykończenia usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą w centrum, na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu River Point.Najważniejsze informacje:- Nieruchomość do własnej aranżacji- Widok na park...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (20 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15408268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17872181 15408268 Opiekun NieruchomościRobert Kordowskitelefon 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Podwalu.Gotowiec inwestycyjny - idealne pod najem!Mieszkanie było wcześniej biurem kancelarii adwokackiej.Otoczenie nieruchomości:Mieszkania znajduje się na ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 999 PLN (15 714 zł/m2)

2
-
35 m2
1960
15306681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15352204 15306681 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Przestronny apartament o powierzchni ok. 98,31 m w zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Wrocławia. Idealny dla rodziny lub osób szukających lokalu z charakterem, łączącego historyczny klimat z nowoczesnym...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 070 000 PLN (10 918 zł/m2)

3
-
98 m2
1901
14712720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 48566 14712720 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 6024-pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 93 m2 + strych 60 m2 + 18m2 przedpokój z klatką schodową + 26m2 pomieszczenie gospodarcze, położone na piętrze domu na Krzykach.Otoczenie ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

4
-
160 m2
1916
14680669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47699 14680669 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 50,00 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu.Bezproblemowa zgoda na sprzedaż alkoholu....

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

784 000 PLN (15 680 zł/m2)

3
-
50 m2
2019
15600509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22197894 15600509 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami!Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 32.28 m2,- Kawalerka 2 - 26.50 m2,- Kawalerka 3 - 16.74 m2,- Przedpokój - 7.69 m2.Najważniejsze informacje:- ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 148 783 PLN (13 841 zł/m2)

3
-
83 m2
2019