• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 900

15397097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17619335 15397097 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 68m2 położona jest n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (36 765 zł/m2)

3
-
68 m2
2018
15357471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710480 15357471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne, - Ogrzewani...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (13 672 zł/m2)

3
-
128 m2
1792
15357465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710464 15357465 Opiekun oferty:Kruszyński Jakubtel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne,- Ogrzewanie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 144 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
-
88 m2
1792
15301100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 15180364 15301100 MIEJSCE POSTOJOWE NA KĘPIE MIESZCZAŃSKIEJDo sprzedania miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.Istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych, niezależnych obok siebie w cenie 105 000 zł. Wjazd od ulicy Dmowskiego, brama na pilota.Poziom - ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

55 000 PLN (3 929 zł/m2)

11
-
14 m2
-
15163141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11374963 15163141 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602 Mieszkanie z garażem i dużą komórką - idealne dla pary!Jasne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,46 m2 z dużą loggią 10,22m3 oraz komórką lokatorską na tym samym piętrze. Zamykane ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 000 PLN (15 298 zł/m2)

2
-
47 m2
2008
14756203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48909 14756203 Maciej PepłowskiSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Otoczenie:Willa położona w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną, z dużą ilośćią zieleni przy samej nieruchomości.Nieruchomość:Powierzchnia gruntu 1714m2 Powierzchnia domu 367m2 PARTER:- salon- ja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 000 PLN (13 079 zł/m2)

7
-
367 m2
2011
14740291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48859 14740291 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 71,91m2, położony przy ul. Średzkiej w Leśnicy.Lokal został wyremontowany w zeszłym roku. Jest obecnie w stanie deweloperskim, z wykonaną elektryką. Częściowo zostały p...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

399 000 PLN (5 620 zł/m2)

11
-
71 m2
-
15591400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22006461 15591400 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks English.Uwaga: mieszkanie wynajmowane, możliwa cesja umowy najmu.Podstawowe informacje:2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 z aneksem kuchennym, łazienką z wc oraz balkonem. Dwustr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

980 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
-
56 m2
2009
15588778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21940282 15588778 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie.Opiekun oferty:Justyna AdamiakNr licencji PFRON 28305tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Brochów to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się osied...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (14 132 zł/m2)

3
-
53 m2
2024
15580510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21772579 15580510 Opiekun oferty:Tomasz Leimantel: 602 101 602Nr Licencji PFRN 28679Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe, bardzo przestronne mieszkanie w nowym budownictwieOtoczenie nieruchomości:W okolicy znajduje się pełna infrastruktura: liczne sklepy i usługi, szkoł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

819 000 PLN (9 635 zł/m2)

3
-
85 m2
2010
15576370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 21676953 15576370 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIZapraszam Państwa do mieszkania z widokiem na Odrę.Mieszkanie można przystosować do własnych potrzeb - aż 103 m2 do własnej aranżacji!Aktualnie zostało ono po...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (7 757 zł/m2)

7
-
103 m2
1939
15570576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21548705 15570576 Piękne i klimatyczne 100m2 w kamienicy z prywatnym tarasem!Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel: 602 101 602Opis Nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w przedwojennej, znakomicie utrzymanej kamienicy przy ul. Energetycznej, zaledwie 200 metrów od Rond...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (8 990 zł/m2)

4
-
100 m2
1915