• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 903

15752646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25172976 15752646 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,83 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:- Salon z aneksem - Sypialnia- Łazienka- Przedpokój Otoczenie...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

525 000 PLN (18 103 zł/m2)

2
1
29 m2
1909
15745110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25051596 15745110 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 271,27 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Pokój- Pom. gospodarcze - Kuchnia- WC x 2Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokali...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 685 573 PLN (9 910 zł/m2)

6
-
271 m2
2024
15734584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24841405 15734584 Opiekun ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602Kawalerka o powierzchni 34,14 m, wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealna pod inwestycję.Otoczenie nieruchomości:- w okolicy znajdują się liczne sklepy, usługi, kawiarnie oraz restauracje,- przystan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 000 PLN (17 206 zł/m2)

1
-
34 m2
2012
15721307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602339 15721307 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,99 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 217 601 PLN (9 980 zł/m2)

3
-
122 m2
2024
15536884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20756436 15536884 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 17.52 m2,- Kawalerka 2 - 27.34 m2,- Kawalerka 3 - 17.51 m2,- Przedpokój - 6.13...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

927 442 PLN (14 959 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15536606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20755577 15536606 Gotowy do wprowadzenia 3-pak!3 osobne kawalerki z pełnym wyposażeniem.Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 16.77 m2,- Kawalerka 2 - 26.59 m2,- Kawalerka 3 - 28.11 m2,- Przedpokój - 4....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 104 761 PLN (14 536 zł/m2)

3
-
76 m2
2019
15852319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27027391 15852319 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Przepięknie wykończone mieszkanie dwupokojowe w Centrum Wrocławia. Zlokalizowane przy Odrze.Wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości renomowanych firm. Komfort, przestrzeń...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (16 712 zł/m2)

2
1
52 m2
2025
15767500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25529286 15767500 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Mieszkanie znajduje się na X piętrze w budynku przy ul. Popowickiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części miasta, zaledwie kilka minut jazdy od centrum Wrocław...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 900 000 PLN (21 111 zł/m2)

4
1
90 m2
2025
15765415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25470518 15765415 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 250,83 m2 położony na III piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej.Podana cena jest ceną netto.Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się blisko ruchliwej, dobrze skomuniko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 382 885 PLN (9 532 zł/m2)

7
-
250 m2
2006
15761778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25393878 15761778 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,3 m2, w samym centrum Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:Kaszubska we Wrocławiu to urokliwa lokalizacja w centrum miasta, idealna dla osób ceniących wy...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

489 000 PLN (16 300 zł/m2)

2
1
30 m2
1909
15760298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25354036 15760298 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Dochodowy budynek z najemcą w postaci publicznego przedszkola! Zarabia 39 000 nettomiesięcznie!Otoczenie nieruchomości:Różanka to spokojna i zielona część Wrocławia, świetnie skomunikowana z centrum oraz tras...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 000 PLN (8 596 zł/m2)

10
-
570 m2
1982
15745108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25051594 15745108 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 244,35 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Pokój- Pom. gospodarcze - Kuchnia- WC x 2Otoczenie ni...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 663 415 PLN (10 916 zł/m2)

6
-
244 m2
2024