• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Zawada

Znalezionych ofert: 63

15886857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769978 15886857 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE OSIEDLE POD LASEM!Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka ...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15328501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15933812 15328501 Polecamy do sprzedaży atrakcyjny dom w miejscowości Zawada, o powierzchni 180 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 900 m 2 . Dodatkowo pomieszczenia gospodarcze (33 m 2 ). Dom ocieplony, nowa elewacja oraz dach budynku. Parter domu gustown...

Zawada (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

550 000 PLN (2 558 zł/m2)

6
-
215 m2
-
10449297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44245 10449297 Na sprzedaż dom w m. Zawada pow. Świecie o powierzchni całkowitej 240m 2 . Dom oddany do użytkowania w 2013r., położony jest na dużej zagospodarowanej działce 3005m 2 . Doskonała oferta dla rodziny wielopokoleniowej. Oferowana nieruchomość to w prakt...

Zawada (Kujawsko-Pomorskie, gm. Pruszcz)

1 100 000 PLN (4 583 zł/m2)

9
3
240 m2
2013
15879426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613919 15879426 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15879508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613920 15879508 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15879892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613917 15879892 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15879589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613921 15879589 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15880872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27615522 15880872 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15879833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613918 15879833 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie (Myślenice) - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzin...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15880923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27616610 15880923 Na sprzedaż unikalna działka budowlana z własnym lasem, usytuowana na malowniczym wąwozem o powierzchni 9 321 m, położona w urokliwej miejscowości Zawada w gminie Wąwolnica. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących kontakt z naturą, spokój i możliwość ...

Zawada (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

299 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
9321 m2
-
15880925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27616609 15880925 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z własnym lasem, położonej w malowniczej miejscowości Zawada w gminie Wąwolnica. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni do budowy wymarzonego domu w spokojnej okolicy, otoc...

Zawada (Lubelskie, gm. Wąwolnica)

299 000 PLN (31 zł/m2)

-
-
9667 m2
-
15858022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 3 pokoje zieleń 1/2h Kraków Kredyt bez wkładu 27137805 15858022 A3-12Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJIMieszkanie PROMOCJA - mieszkanie 57,3m2 w promocyjnej cenie 507 tysięcy.Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dl...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

507 568 PLN (8 905 zł/m2)

3
1
57 m2
2025