• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Zgorzelec

Znalezionych ofert: 65

14915174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4629510 14915174 Na sprzedaż. Oferta dotyczy zabudowanej nieruchomości gruntowej oraz przylegających do niej niezabudowanych nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni 17 891 m2 w pełni spełniających warunki PAKIETU MOBILNOŚCI dla transportu międzynarodowego - b...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

4 000 000 PLN (10 000 zł/m2)

11
1
400 m2
-
1090341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 8080 1090341 Działka inwestycyjna położona przy trasie Zgorzelec - Bolesławiec (droga krajowa A4) w odległości 500,0m od węzła zgorzeleckiego. W mpzp działka oznaczona jest symbolem B1UE tj. - Tereny przedsięwzięć usługowo - produkcyjnych. -----------------------...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 000 000 PLN

-
-
10901 m2
-
15704871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24270835 15704871 Mieszkanie z potencjałem - wysoki parter, 60,16 m2, Zgorzelec. CENA OBNIŻONA!!! Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 (w tym piwnica), położone na wysokim parterze w zadbanym bloku w spokojnej części Zgorzelca. Lokaliza...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

2
1
60 m2
-
15624977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22711247 15624977 DWUPOZIOMOWE, BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W ZGORZELCUNOWA NIŻSZA CENA!!! 699 000 zł!!! 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: p...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
15524719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20493663 15524719 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania samodzielny lokal mieszkalny położony w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Ciołkowskiego w Zgorzelcu. Lokal obejmuje całe I piętro w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym. Posiada własne, ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

579 000 PLN (4 454 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15870878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27442931 15870878 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do 3-pokojowego lokalu mieszkalnego na Osiedlu Zachód w Zgorzelcu. Nieruchomość położona jest na 9. piętrze bloku z windą przy ul. Kościuszki. Dzięki kon...

Zgorzelec (Osiedle zachód) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15870716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27437902 15870716 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z ogrodem w stanie deweloperskim. Dwupoziomowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej zlokalizowany jest w południowej części Zgorzelca, na no...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (7 516 zł/m2)

5
-
93 m2
-
15461801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19096903 15461801 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Działka powierzchni 1266 m2 zabudowana jest nowym budynkiem warsztatu z mieszkaniem oraz wolnostojącym budynkiem mi...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 499 000 PLN

-
-
1266 m2
-
15458643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19020049 15458643 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Działka powierzchni 1266 m2 zabudowana jest nowym budynkiem warsztatu z mieszkaniem oraz wolnostojącym budynkiem mi...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 499 000 PLN (3 129 zł/m2)

11
-
479 m2
-
15797334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26141016 15797334 DUŻA OBNIŻKA CENY! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 położone w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego. Lokal jest rozkładowy (każde pomieszczenie ma wejście z przedpokoju - brak pokoi prz...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

319 000 PLN (4 761 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15582031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21815972 15582031 OBNIŻKA CENY ! 449 000 ZŁ TERAZ 419 000 ZŁ Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca przy ulicy Warszawskiej. Lokal położony jest na III piętrze pięknej, odrestaurowanej kamien...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

419 000 PLN (4 411 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15392742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17543775 15392742 169 000 zł TERAZ 147 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Reymonta w Zgorzelcu. Powierzchnia lokalu wynosi 38,93 m2 i obejmuje dwa pokoje oraz kuchnię. Dodatkowo do mieszkania przynależ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

147 000 PLN (3 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-