• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 966

15863937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 2-pokojowy z ogrodem | 2023 rok | 27258552 15863937 Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m², z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei w Gdyni (dzielnica Grabówek). Idealne do zamieszkania od zaraz lub jako inwestycja pod wynajem.Cena:...

Gdynia (Grabówek) (Pomorskie, gm. Gdynia)

545 000 PLN (17 031 zł/m2)

2
1
32 m2
2023
15849048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26957398 15849048 Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrzegu.Istnieje możliwość wyboru z 4 działek o powierzchni 3000 m2 - 4000...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

375 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15507006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20090326 15507006 Na sprzedaż oferujemy bardzo zadbane gospodarstwo rolne położone w urokliwej, otoczonej pięknymi lasami wsi-koloni na pograniczu województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego, 30 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego i 10 km od Myśliborza, idealnie...

Podlesie (Lubuskie, gm. Lubiszyn)

550 000 PLN (6 044 zł/m2)

3
1
91 m2
1930
14152311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 104345 14152311 Działka w urokliwej okolicy przy lesie o powierzchni 1951m2. W drugiej linii zabudowy. Wymiary ok 37x49m plus droga dojazdowa. Cisza i piękne otoczenie. Dojazd asfaltemW uliczce gaz, prąd, kanalizacja.wysokość zabudowy:a) mieszkaniowej: 2 kondygnacje...

Jabłonna (Mazowieckie, gm. Jabłonna)

699 000 PLN

-
-
1951 m2
-
15889452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27850806 15889452 PIĘKNY DOM O POWIERZCHNI OKOŁO 146M2 POŁOŻONY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 254M2 W KARWIANACHDOM PODZIELONY JEST NA STREFĘ WYPOCZYNKOWĄ MIESZCZĄCĄ SIĘ NA PARTERZE W KTÓREJ SKŁAD WCHODZĄ:-SALON Z OTWARTĄ KUCHNIĄ I BEZPOŚREDNIM WYJŚCIEM NA TARAS.-OTWARTA K...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 330 000 PLN (9 110 zł/m2)

4
-
146 m2
2018
15871976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1,140 ha w lesie, przy rzece Wda-Smolniki 27481594 15871976 Na sprzedaż działka rolno-rekreacyjna nr 161o powierzchni 1,140 ha w Smolnikach k. Wdy, gmina Lubichowo w Powiecie Starogardzkim Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta i otoczeniu przyrody? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1,140 ha w Smolnikach, poło...

Smolniki (Pomorskie, gm. Lubichowo)

120 000 PLN

-
-
11400 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15884432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701827 15884432 Soboniowice 1,48 ha działka z domem i warsztatem potencjał inwestycyjny KrakówNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w zielonej, spokojnej części Krakowa — Soboniowice, składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 1,48 ha. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
-
140 m2
1960
15707076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24313130 15707076 Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje ewentualnie kilka domów dwu lokalowych działka wymiary głównej ulicy 24...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

920 000 PLN

-
-
3070 m2
-
15691613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24018326 15691613 MAŁA NEGOCJACJA CENY!!!Sprzedam bardzo ładną działkę 18061m2 w Podkowie Leśnej zaledwie 10km od Warzawy miasta ogrodu z bardzo dobrym dojazdem z kazdej drogi szybkiego ruchu ,połozonej około km od stacji kolejki WKD która może być przeznaczona na dzi...

Podkowa Leśna (Mazowieckie, gm. Podkowa Leśna)

6 500 000 PLN

-
-
18061 m2
-
15888976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompleks Domów Premium. Gotowy biznes nad morzem 27836570 15888976 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość stanowiąca kompleks trzech w pełni wyposażonych domów całorocznych, stworzonych z myślą o komfortowym wypoczynku, wygodzie użytkowania oraz wysokim potencjale inwestycyjnym. To idealna propozycja zarówno dla inwesto...

Kopalino (Pomorskie, gm. Choczewo)

1 860 000 PLN (7 750 zł/m2)

12
-
240 m2
2014
15888110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom , ogromne możliwości, spokojna okolica 27802096 15888110 Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom w miejscowości Rudno.Rudno - wieś kociewska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim, w gminie Pelplin przy skrzyżowaniu ...

Rudno (Pomorskie, gm. Pelplin)

999 000 PLN (3 330 zł/m2)

5
2
300 m2
1981