• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 052

15887921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797125 15887921 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Zeusa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy. Rok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 87,2m2 składa się z:Część dzienna:-Hall wejściow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (18 922 zł/m2)

2
1
87.2 m2
1999
15887869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796885 15887869 3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Skoroszewskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 78,89m2 składa się z:- jasnego salonu z otwartą kuchnią, - dwóch ustawnych sypialni, - łaz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (13 310 zł/m2)

3
1
78.89 m2
2009
15887868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796884 15887868 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Angorskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym – 19 m² (strona południowa, bardzo jasny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15887867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796883 15887867 2-pokojowe mieszkanie na Powiślu przy ul. Franciszka Salezego JezierskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 13 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni,- łazienkiPow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
25 m2
1966
15887870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796878 15887870 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Milenijnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,14m2 składa się z:- jasnego salonu (17,88 m2) z w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 049 zł/m2)

3
1
59.14 m2
2005
15887592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787667 15887592 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1952NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 po generalnym remoncie składa się z:-dwóch pokoi,-oddz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 250 zł/m2)

2
1
52 m2
1952
15887461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 3412 m² Mikoszewo , MPZP, ok. 2 km plaża 27784030 15887461 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Działka 3412 m² w Mikoszewie MPZP, media i ok. 2 km do plażyNa sprzedaż działka budowlana o pow...

Mikoszewo (Pomorskie, gm. Stegna)

890 000 PLN

-
-
3412 m2
-
15887421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27783296 15887421 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Elekcyjnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (19 259 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15887408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783129 15887408 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kartograficznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2026 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym- 2...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 652 zł/m2)

3
1
46 m2
2026
15841814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798295 15841814 Przestronne 4 pokoje z balkonem Gocław 70 m² Dwustronne Do remontuFunkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na warszawskim Gocław – w zielonej, spokojnej i świetnie skomunikowanej części Warszaw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 125 PLN (12 502 zł/m2)

4
1
70 m2
1985
15793244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26033835 15793244 Do sprzedania atrakcyjna działka, z potencjałem zabudowy nie tylko jako typowy dom jednorodzinny, ale i biznesowy. Usytuowana na Białołęce, w bocznej uliczce odchodzącej od skrzyżowania ulic ModlińskiejPrząśniczekSprawnej. Powierzchnia 1033 mkw. o wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (1 210 zł/m2)

-
-
1033 m2
-
15772440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25610498 15772440 Mieszkanie Zarezerwowane! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 40,42m2 z tarasem oraz balkonem!Projekt gratis!Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofer...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

372 000 PLN (9 300 zł/m2)

2
-
40 m2
2023