• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 107

15872549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498316 15872549 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Warszawski Świt BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i a...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

811 000 PLN (18 980 zł/m2)

1
1
42.73 m2
2020
15872546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27498313 15872546 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Grochowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-trzech pokoi,-kuchni,-łaz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (19 149 zł/m2)

3
1
47 m2
2025
15872555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27498312 15872555 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Alternatywy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

1
1
33 m2
2008
15872551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27498311 15872551 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Taśmowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,29m2 składa się z:- przestronny salon z aneksem kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (22 910 zł/m2)

3
1
63.29 m2
2020
15883430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675136 15883430 Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku!Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzienny spacer szeroką, piaszczystą plażą Zatoki Grzybowskiej? To właśnie...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

7
-
250 m2
2024
15877113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562222 15877113 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Fregaty BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 122,7m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią i ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 822 100 PLN (23 000 zł/m2)

4
2
122.7 m2
2005
15877093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562221 15877093 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Siennickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

539 000 PLN (16 844 zł/m2)

2
1
32 m2
1954
15877101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562209 15877101 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81,84m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym –...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 187 000 PLN (14 504 zł/m2)

4
2
81.84 m2
2021
15877091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562208 15877091 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Pawła Woronicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 96,4m2 składa się z:-salonu,-trzech sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 900 PLN (19 709 zł/m2)

4
1
96.4 m2
2005
15877100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562204 15877100 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Kierbedzia BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z:-widnej kuchni,-pokoju dziennego,-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (19 714 zł/m2)

1
1
35 m2
2017
15876277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27534872 15876277 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- Salon 17.35 m2,- Pokój 11.11 m...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 000 PLN (14 979 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15876228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27533053 15876228 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Rossiniego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,51m2 składa się z:- pokój dzienny z ane...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (13 389 zł/m2)

2
1
39.51 m2
2010