• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Łomianki

Znalezionych ofert: 57

15828167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczny dom na pięknej działce ! 26592713 15828167 Dom w zielonych Łomiankach duża zalesiona działka potencjał inwestycyjny Łomianki, ul. ModrzewiowaCena: 2 350 000 złNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 286,20 m², położony na wyjątkowo dużej i zielonej działce 1 885 m² w cichej, ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 350 000 PLN (8 217 zł/m2)

6
2
286 m2
1985
15717968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24543300 15717968 Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem obok basenu i szkoły sportowej , nieopodal Puszczy Kampinoskiej !Z przyjemnością prezentujemy przestronny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 170 m², położony przy ul. Ogrodowej  w dynamicznie rozwijając...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 490 000 PLN (8 765 zł/m2)

5
2
170 m2
2011
15840824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785599 15840824 Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 294 mkw usadowiony na działce 837 mkw w Kiełpinie przy Łomiankach.Dom wybudowany został w 2003 roku w cichej i spokojnej okolicy składającej się z domów jednorodzinnych. Składa się ...

Łomianki (Kiełpin) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 250 000 PLN (7 653 zł/m2)

6
2
294 m2
2003
15871996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27483518 15871996 Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 294 mkw usadowiony na działce 837 mkw w Kiełpinie przy Łomiankach.Dom wybudowany został w 2003 roku w cichej i spokojnej okolicy składającej się z domów jednorodzinnych. Składa się ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 249 000 PLN (7 676 zł/m2)

6
2
293 m2
2003
14682509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM W DĄBROWIE LEŚNEJ. 161427 14682509 Posiadam do sprzedania dom o powierzchni całkowitej 298,65 a użytkowej 207m2 usadowiony na działce o pow. 700m2.Nieruchomość składa się z 8 pokoi, kuchni oraz 3 łazienek.Dom posiada poddasze o powierzchni ok 85m2 , można je zabudować i wykorzystać we...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 550 000 PLN (8 557 zł/m2)

8
2
298 m2
1998
15872110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27485593 15872110 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIMam do zaoferowania piękny dom - 2 kondygnacje, 5 pokoi, w tym cztery sypialnie na poddaszu, jedna z prywatną łazienką i garderobą + jeden pokój na parterze (idealny na gabinet albo pokój gościnny), oprócz tego o...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 445 000 PLN (9 444 zł/m2)

5
-
153 m2
2018
15850384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26994621 15850384 Nieruchomość jest zlokalizowana w Dąbrowie Leśnej, w niedalekim sąsiedztwie puszczy. Na niespełna 770m2 działce posadowiony jest budynek mieszkalny wraz z garażem o całkowitej powierzchni około 220m2. Ten klimatyczny dom wybudowany został na podsta...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 700 000 PLN (7 727 zł/m2)

5
-
220 m2
1991
15840522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26777507 15840522 Niepowtarzalna oferta  dom 5 pokoi, w Łomiankach Dolnych. Dom w stanie developerskim o podwyższonym standardzie. Nieruchomość świetnie skomunikowana z Warszawą. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń dający  pełny komfort  i wygodę użytkowania. Zagospodaro...

Łomianki Dolne (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 049 000 PLN (6 682 zł/m2)

5
2
157 m2
2025
15599738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22176775 15599738 Na sprzedaż nowoczesny dom w Łomiankach Dolnych – Twoje wymarzone miejsce do życia!Oferujemy nowoczesną i bardzo elegancką nieruchomość o powierzchni użytkowej 120 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy Łomianek Dolnych, która gwarantuje komfort...

Łomianki Dolne (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 999 000 PLN (16 658 zł/m2)

4
2
120 m2
2019
15800135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WOLNOSTOJĄCY_5-6 pokoi_Gabinet na parterze_Dąbrowa 26206821 15800135 Nowoczesny, wolnostojący dom w otoczeniu starodrzewia, w prestiżowej lokalizacji, tylko 17 km od Centrum Warszawy.Dąbrowa Leśna, Łomianki - nowa inwestycja- zamknięte, kameralne osiedle.BEZ PROWIZJI i PODATKU PCC.Domy o nowoczesnej bryle i bardzo fun...

Łomianki (Dąbrowa leśna) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 250 000 PLN (11 780 zł/m2)

5
3
191 m2
2025
15789604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Łomianki Dąbrowa_Gotowy Dom_wszystkie media 25945404 15789604 Gotowy dom w Łomiankach Dąbrowie ZachodniejOddany do użytkowaniaWszystkie mediaBez PCC i prowizji Nowoczesny dom budowany według bardzo funkcjonalnego projektu Amelia firmy Archon. Ma powierzchnię całkowitą 168 m2, użytkową 126 m2.Na parterze:- przes...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 325 000 PLN (10 516 zł/m2)

5
2
126 m2
2023
15532268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20642526 15532268 OKAZJA CENOWA ! Dom bezczynszowy więc płacisz tylko za media które zużyjesz ! Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z idealną lokalizacją w Łomiankach!Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 114 m² z działką 198 m², położony ...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 050 000 PLN (9 211 zł/m2)

4
-
114 m2
2004