• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Łuczynów Piaskowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łuczynów i Piaskowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15875908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27601127 15875908 Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz dostosować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako inwestycję? Ta oferta daje naprawdę duże możliwości! Na sprzedaż dom położony w centrum Gniezna przy ul. Cierpięgi, na działce o powierzchn...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

4
1
100 m2
1950
14654045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31840 14654045 Turów, dom jednorodzinny, 187 m2, sprzedam, 480 000 zł. Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o pow. 187 m2 na działce 8,78 a, położony na nowo powstającym osiedlu w Turowie w gminie Ścinawa w powiecie lubińskim. Wybudowany z pustaków ce...

Turów (Dolnośląskie, gm. Ścinawa)

480 000 PLN (2 567 zł/m2)

5
1
187 m2
2022
15889760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861241 15889760 Kupujący nie płaci prowizji – całość wynagrodzenia biura pokrywa sprzedający.Siedlisko z potencjałem inwestycyjnym Milew 4070 m² 35 min do Warszawy blisko A2Na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości Milew (gm. Kałuszyn), obejmujące działki nr...

Milew (Mazowieckie, gm. Kałuszyn)

590 000 PLN (2 360 zł/m2)

4
-
250 m2
1974
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15857699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27130782 15857699 Wspaniały dom jednorodzinny zlokalizowany na pięknej działce w Łyczance obok Sieprawia. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą ofertą: Duża ilość zieleni, taras czy altanka zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, uroczy d...

Łyczanka (Małopolskie, gm. Siepraw)

1 140 000 PLN (9 421 zł/m2)

3
1
121 m2
1997
15886370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27755937 15886370 NA SPRZEDAŻ Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem ul. Klonowa, Słupsk Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97,14 m², położony w prestiżowej i spokojnej części Słupska - ...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

899 000 PLN (9 268 zł/m2)

4
-
97 m2
-
15885134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27717853 15885134 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15864059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z wieloma możliwościami 27264257 15864059 Dom wolnostojący 131,43 m² działka 667 m² garaż + duża piwnica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 131,43 m², położony na ładnej, ustawnej działce o powierzchni 667 m² (ok. 36 × 18 m).Działka o wymiarach o...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

950 360 PLN (7 255 zł/m2)

5
1
131 m2
2001
15743496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25011643 15743496 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Kamienica w ścisłym centrum Strzałkowa przy głównej ulicy Gen. Sikorskiego 7 o powierzchni całkowitej 382,5 m2 na działce o powierzchni 583 m2 nr ewidencyjny 451...

Strzałkowo (Wielkopolskie, gm. Strzałkowo)

699 000 PLN (1 827 zł/m2)

7
-
382.5 m2
1901
15702537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24237372 15702537 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Budynek mieszkalny jednorodzinny, jednokondygnacyjny z poddaszem uzytkowym w stanie surowym otwartym w Marzeninie(100m od drogi gminnej ul. Leśna, gmina Września...

Marzenin (Wielkopolskie, gm. Września)

249 000 PLN (1 694 zł/m2)

11
-
147 m2
2024
15245825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13702123 15245825 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży:Obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce( numer 30116) o pow. 3033 m2 w Ob...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 000 PLN (4 332 zł/m2)

12
-
808 m2
1998
15871006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27451923 15871006 Borki lub Wille Borki dzielnica willowa położona pomiędzy Podkową Leśną a drogą wojewódzką 719, administracyjne należąca do Brwinowa.Do sprzedania przepiękna nieruchomość, a mianowicie dom wolnostojący o powierzchni 233,8m2 na działce o powierzchni ...

Brwinów (Mazowieckie, gm. Brwinów)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

7
3
233 m2
1982