• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Żyrardów Młyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Młyńska

Znaleźliśmy 22 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Żyrardów

15821370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26602932 15821370 Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem.Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z naprawdę dobrymi wibracjami idealne dla rodziny, osób pracujących z domu lub tych, którzy szukają komfortu.Najw...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 100 000 PLN (5 914 zł/m2)

6
2
186 m2
1966
15518493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20344131 15518493 Do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący, po generalnym remoncie znajdujący się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Na działce znajduje się dodatkowy budynek o pow. ok. 70 m2 , który został zaaranżowany na cele mieszkaniowe. Całkowicie wyremontowany...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 500 000 PLN (5 556 zł/m2)

5
-
270 m2
-
15733886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24808615 15733886 Ten dom to nie tylko nieruchomość dla dużej rodziny, ale także:-podział na trzy odrębne mieszkania-pensjonat-hotel-hostel-dom senioramożliwości jest dużo.Dane nieruchomości:-powierzchnia użytkowa 278m2-3piętra-działka o powierzchni 479m2-wymiary dzia...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 379 000 PLN (4 960 zł/m2)

8
3
278 m2
2000
15794989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wielorodzinny 26086411 15794989 Do sprzedaży udział 34 części w nieruchomości gruntowej zabudowanej, która posiada tylko 2 współwłaścicieli. Nieruchomość znajduje się w centrum Żyrardowa. W skład udziału wchodzi budynek mieszkalny jednopiętrowy- kamienica z lat 30-tych. Sprzedaży...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

676 000 PLN (5 160 zł/m2)

4
2
131 m2
-
15840393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774635 15840393 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 186 m², posadowiony na działce 814 m² (pierwsza linia zabudowy). Rozkład pomieszczeń oraz obecność kuchni i łazienek na obu kondygnacjach sprawiają, że nieruchomość nadaje się zarówn...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 100 000 PLN (5 914 zł/m2)

5
2
186 m2
1966
15522790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20454040 15522790 Do sprzedaży dom piętrowy w Żyrardowie o powierzchni całkowitej około 280 m2, zbudowanym na działce o pow. 640 m2, zbudowany z pustaka w roku1998, ocieplony, po GENERALNYM REMONCIE.  Posesja ogrodzona, z miejscami parkingowymi. Budynek zbudowany ...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

6
-
280 m2
-
15791319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25989600 15791319 ROZKŁAD POMIESZCZEŃPodpiwniczenie:garaż3 dodatkowe pomieszczenia gospodarczeWyższy parter:wiatrołap (terakota, panele ścienne)kuchnia (gres, gładź, imitacja cegły, drewniane blaty)salon z jadalnią (deska barlinecka, kominek)WCPiętro:komunikacja (podł...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 130 000 PLN (5 539 zł/m2)

1
-
204 m2
1983
15827662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26614118 15827662 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z lat 70, położony w jednej z spokojniejszych i bardziej zielonych części Żyrardowa. To miejsce, które łączy codzienną wygodę z kameralną atmosferą w zasięgu pozostaje zarówno infrastruktura miejska, jak i ter...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

835 000 PLN (5 964 zł/m2)

4
2
140 m2
1975
15863417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27248297 15863417 Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie szeregowej starszego typu, usytuowana w samym sercu Żyrardowa, idealna dla osób ceniących komfort i bliskość miejskich udogodnień.   Solidny, murowany dom z cegły z lat 50., pokryty b...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

620 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
-
120 m2
1950
15796876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26133197 15796876 Do sprzedaży dom wolnostojący w Żyrardowie, dwulokalowy dla jednej lub dwóch rodzin-dom posiada 2 niezależne wejścia na parter i piętro. Budynek z lat 60-tych, rozbudowany w latach 70-tych, nowsza część zbudowana z cegły kratówki i pustaka, warstwa...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

875 000 PLN (5 029 zł/m2)

7
2
174 m2
-
10258168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 78337 10258168 Puszcza Mariańska dom na sprzedaż .Nieruchomość to dom parterowy o powierzchni 100 m2 z możliwością adaptacji poddasza na dużej działce 1400 m2. Dom parterowy składa się z trzech pokoi o powierzchni : 24 m2, 20 m2, 18 m2 , kuchni - 9,5 m2, łazienki -...

Żyrardów (Puszcza mariańska) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

850 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1962
6667844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77556 6667844 Piękny, stylowo urządzony dwurodzinny dom o powierzchni 374 m2 w miejscowości Korytów kŻyrardowa. Usytuowany na podwyższonej działce z widokiem na zalew. Zaprojektowany wg. indywidualnego projektu i wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Dom j...

Żyrardów (Korytów a) (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

1 590 000 PLN (4 251 zł/m2)

8
2
374 m2
2009