• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Adampol

Znalezionych ofert: 2

15897262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27999097 15897262 ADAMPOL OBOK URLI ... gmina Jadów powiat Wołomiński DOM 35 M2 W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Opis nieruchomości :Zapraszamy do zapoznanie się z ofertą zabudowanej działki 1783 m2 o wymiarach ok. 37 m 2 szerokości i 50 m 2 długości. Dzia...

Adampol (Mazowieckie, gm. Jadów)

260 000 PLN (7 429 zł/m2)

2
-
35 m2
2021
15146335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
UNIKAT: Historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Pol 10959794 15146335 UNIKAT: Historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Polesia - AdampolZ ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną w malowniczej miejscowości Adampol (woj. lubelskie). To miejsce, gdzie historia z poc...

Adampol (Lubelskie, gm. Wyryki)

990 000 PLN (3 113 zł/m2)

6
2
318 m2
1911