• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Aleksandrówka Złota

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Złota i Aleksandrówka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15667179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593359 15667179 Zamieszkaj w wyjątkowym domu! Villa w sercu Żarowa! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż niepowtarzalną, komfortową rezydencję o powierzchni 230 m² , położoną na pięknej, zagospodarowanej działce o powierzchni 11 ar&oac...

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

1 998 000 PLN (8 687 zł/m2)

5
-
230 m2
2018
15776249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25701122 15776249 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE! Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka o powierzchni 102,6m2 spełni Twoje najśmiels...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15624508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bojano! Parterowy dom dla rodziny, duży ogród! 22705645 15624508 Komfortowy i rewelacyjnie położony dom parterowy położony w urokliwej, pełnej zieleni kaszubskiej miejscowości Bojano.Budynek oddany do użytku w 2018 roku, zaprojektowany z dbałością o każdy detal i wykończony materiałami najwyższej jakości. Zastosow...

Bojano (Pomorskie, gm. Szemud)

2 500 000 PLN (13 889 zł/m2)

5
2
180 m2
2018
15875963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526052 15875963 Szukasz gotowej rezydencji? To ogłoszenie nie jest dla Ciebie.Jeśli jednak szukasz 775 m² uzbrojonego gruntu w świetnej lokalizacji (800 m od Rynku w Jędrzejowie), gdzie na start masz już gotową bazę socjalną, biurową lub mieszkalną – czytaj dalej.Pr...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

317 000 PLN (8 568 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15867425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27346567 15867425 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży całorocznego domu położonego w spokojnej i zielonej części gminy Wieliszew, w kameralnej okolicy Poddębia, niedaleko rzeki Narew. Nieruchomo...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

590 000 PLN (10 727 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15793972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26060160 15793972 Funkcjonalny bliźniak 132 m² z dużą działką 1400 m², garażem, garażem podwójnym i domkiem letnim – idealny dla rodziny lub inwestora! Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest możliwość wybudowania na działce ...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

1 399 999 PLN (10 606 zł/m2)

4
2
132 m2
2008
15687540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23966514 15687540 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Wieliszew (Mazowieckie, gm. Wieliszew)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
15557985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21225209 15557985 Oferta prywatna – bez prowizji. Zapraszam do zakupu domu w zabudowie kontenerowej – oferta dotyczy sprzedaży samego domu, bez działki. Cena budynku wynosi 315 tys. zł. Obniżam ją na 299900 zł. dla kupuj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

299 900 PLN (2 829 zł/m2)

3
1
106 m2
2015
14241973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 39237 14241973 Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. ■ Piwnica (bardzo wysokie pomieszc...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 999 000 PLN (12 790 zł/m2)

10
4
860 m2
1997
15889510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851966 15889510 Dom w stanie surowym zamkniętym 10 km od Zatora.Nowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Spytkowicach (pow. wadowicki), w odległości 10 km od Zatora (pow. oświęcimski), 17 km od Wadowic, 21 km od Alwerni, 24 km od Oświęcimia, 26 km od Skaw...

Spytkowice (Małopolskie, gm. Spytkowice)

309 000 PLN (1 509 zł/m2)

5
2
204.8 m2
2011
15889506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851964 15889506 Dwurodzinny dom z ogromnym potencjałem – Żory, Rój Szukasz domu, który łączy przestrzeń, niezależność i świetną lokalizację?Ta nieruchomość to idealna propozycja dla dwóch rodzin lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem.Z przyjemnością prezentuję w...

Żory (Rój) (Śląskie, gm. Żory)

545 000 PLN (2 019 zł/m2)

6
2
270 m2
1969
15827840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jantar | Dom 225 m² idealny pod najem sezonowy 26644880 15827840 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Jantar, ul. RybackaUWAGA: Pierwsze pięć zdjęć to wizualizacja.Dom wolnostojący 225 m² działka 700 m² 3 kondygnacje blisko morza...

Jantar (Pomorskie, gm. Stegna)

1 249 999 PLN (4 808 zł/m2)

9
5
260 m2
1990