• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Bednary

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Bednary

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15886859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27769980 15886859 NOWA INWESTYCJA W ZAWADZIE - OSIEDLE POD LASEM Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%.Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szereg&...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

779 760 PLN (7 645 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15884165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695918 15884165 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15877541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27572499 15877541 NOWA INWESTYCJA - PRZEDSPRZEDAŻ - Zakup bezpośrednio od dewelopera gwarancja stałej ceny Apartament - Mini Segment dwupoziomowy pow. 111,15mkw z Ogrodem 54mkw Bezczynszowy Dwupoziomowy Apartament doskonała lokalizacja w cenie dwa miejsca postoj...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

689 000 PLN (6 207 zł/m2)

5
2
111 m2
2026
15857077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny nowy 5 pokojowy dom 135m2 stan deweloperski 27112989 15857077 UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy lewej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom położony w spokojnej okolicy. Dom w stanie deweloperskim o powierzchni...

Pępowo (Pomorskie, gm. Żukowo)

859 000 PLN (6 363 zł/m2)

5
2
135 m2
2026
15889753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 182,98m2 I Konstancin I zamknięte osiedle 27860856 15889753 Konstancin-Jeziorna Chylice 2 450 000 zł 182,98 m2 BEZ PODATKU PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA!0% PROWIZJI Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 182,98 m2 z garażem w bryle budynku (prawnie lokal mieszkalny). Nie...

Konstancin-Jeziorna (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

2 450 000 PLN (13 462 zł/m2)

5
3
182 m2
2026
15889483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 136 m2/700m2 Słomczyn gmina Konstancin 27851706 15889483 SPRZEDAŻ LOKAL 135,53 m2  W DOMU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYM SŁOMCZYN I GM. KONSTANCIN - JEZIORNA 1 149 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 135,53 m2, na działc...

Słomczyn (Mazowieckie, gm. Konstancin-Jeziorna)

1 149 000 PLN (8 511 zł/m2)

5
1
135 m2
2026
15888185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 118,18 m2, Wólka Pracka/ Złotokłos 27805953 15888185 1 050 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 118,18 m2 I Wólka Pracka Gm. PiasecznoBEZ PODATKU PCC! 0% PROWIZJI! Wpłaty na rachunek powierniczy - opłata rezerwacyjna 1% !!!Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego w stanie dewel...

Wólka Pracka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 050 000 PLN (8 898 zł/m2)

6
2
118 m2
2026
15726560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24702814 15726560 Na sprzedaż skrajny bliźniak w Warzymicach z 2022 roku posadowiony na działce 460 m2. Brak skosów!Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku o pow. ok. 17 m2. Działka ogrodzona. Przed budynkiem możliwość zaparkowania 3 aut.Dom jest bardzo nasłoneczni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 239 000 PLN (11 015 zł/m2)

5
1
112.48 m2
2022
15890358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27875894 15890358 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio od właścicielaDom 154 m² w Katowicach (Dąbrówka Mała)Tytuł: Okazja: Przestronny dom 154 m² w Katowicach – Dąbrówka Mała, ul. Biniszkiewicza 57Opis:Na sprzedaż dom o powierzchni 154 m², położon...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

900 000 PLN (5 844 zł/m2)

7
-
154 m2
1995
15888618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli 27818454 15888618 Komfortowy dom w sercu miasta - cisza, przestrzeń i nowoczesne rozwiązaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w centrum Zduńska Wola, w niezwykle spokojnej i kameralnej okolicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z pełn...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

615 360 PLN (4 395 zł/m2)

5
2
140 m2
1965
15886203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750253 15886203 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Jaraczewie (Szydłowo, Osiedle Kwiatowe) 93,98 m2, działka o pow. 794m2 Prezentujemy nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 93,98 m² , położony w spokojnej części Jaraczewa, na cenionym Osi...

Jaraczewo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

795 000 PLN (8 548 zł/m2)

4
-
93 m2
2026
15766990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrzeszewo – dom w cenie mieszkania! 25515964 15766990 Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 836 m² w malowniczym Skrzeszewie (gmina Żukowo) - w otoczeniu lasów, jeziora oraz stadniny koni. To miejsce stworzone dla osób ceniących ciszę, prywatność i kontakt z naturą, a jednocześnie dogodny d...

Skrzeszewo (Pomorskie, gm. Żukowo)

368 000 PLN (5 662 zł/m2)

3
1
65 m2
2022