• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 46

15851187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka na Zawadach 27012694 15851187 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 148,53m2 (użytkowa 130,5m2)...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

899 000 PLN (6 074 zł/m2)

5
2
148 m2
2025
15851272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrajna szeregówka, 5 min od Centrum 27012684 15851272 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesna szeregówka w stanie deweloperskim, położona na cenionym osiedlu Osied...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

830 000 PLN (8 646 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15851247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka | Osiedle Mickiewicza | bez czynszu 27012683 15851247 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesna szeregówka w stanie deweloperskim, położona na cenionym osiedlu Osied...

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN (8 229 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15866239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak Wygoda 27316363 15866239 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom typu bliźniak po generalnym remoncie, położony n...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (7 993 zł/m2)

4
2
150 m2
1970
15851239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka, Białystok 27012720 15851239 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, który z p...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (6 565 zł/m2)

5
1
115 m2
2026
15851297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka na Zawadach 27012693 15851297 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 130,4m2 (użytkowa 112,1m2),...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (7 685 zł/m2)

5
1
130 m2
2025
15851379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówki w świetnej lokalizacji 27012635 15851379 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom szeregowy pod klucz. Solidne, staranne wykonanie z zastosowaniem wysokiej klasy materiał...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (6 986 zł/m2)

4
1
143 m2
2025
15851489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na osiedlu Bacieczki 27012949 15851489 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom o powierzchni 180m2 położony na działce 430m2 położony na Osiedlu Bacieczki ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

750 000 PLN (4 167 zł/m2)

7
-
180 m2
1982
15851473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Dojlidach Górnych 27012837 15851473 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Budynek mieszkalny wolnostojący w całości podpiwniczony o powierzchni użytkowej 319 m2. z za...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 400 000 PLN (4 389 zł/m2)

6
2
319 m2
2006
15861223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z sauną i oranżerią, Jaroszówka 27198619 15861223 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajna działka) o powierzch...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

899 000 PLN (3 625 zł/m2)

6
2
248 m2
2002
15851528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówki w świetnej lokalizacji 27012962 15851528 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Obniżamy cenę!Dopasuj do siebie- Oferta sprzedaży nowych domów szeregowych: 4 segmenty środk...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

799 000 PLN (5 587 zł/m2)

4
1
143 m2
2025
15851520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 165m2, Zawady 27012909 15851520 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej okolicy Zawady - przestrzeń, spokój i komfort na co...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 920 000 PLN (11 636 zł/m2)

5
2
165 m2
-