• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Bilcza

Znalezionych ofert: 15

15269310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14314825 15269310 Na sprzedaż 5-pokojowy dom o pow. całkowitej 232,9 m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy, gm. Morawica. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymianku" . W skład domu wchodzą: na parterze: wiatr...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

1 150 000 PLN (4 957 zł/m2)

5
2
232 m2
2021
15270056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14330760 15270056 Na sprzedaż dom o pow. całkowitej 232,9m2, pow. użytkowa 133,5m2 zlokalizowany na działce o pow. 1100m2 w Bilczy. Dom wybudowany wg. projektu "Dom w tymianku" . W skład domu wchodzą na parterze: wiatrołap o pow. 3,9m2, spiżarka...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

1 100 000 PLN (4 741 zł/m2)

5
2
232 m2
2023
15089920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 9505275 15089920 Na sprzedaż dom, w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 143,83 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów w Bilczy, gm. Morawica. Działka pow. 3 21 m2 . W stanie deweloperskim, ogrzewanie podłogow...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

842 400 PLN (5 891 zł/m2)

4
2
143 m2
2023
15813878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26645570 15813878 Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC! Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie szeregowej (segment środkowy) , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 137,32 m2 , zlokalizowany w zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodz...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

960 000 PLN (7 007 zł/m2)

4
1
137 m2
2025
15815066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26645576 15815066 Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 114,93 m2 (powierzchnia całkowita 143,94 m 2) , zlokalizowany w Bilczy, w gm. Morawica . W skład nieruchomości wchodzą: PARTER:...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

890 000 PLN (6 224 zł/m2)

4
1
143 m2
2026
15813877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26645569 15813877 Kupujący zwolniony z 2% podatku PCC! Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie szeregowej (segment skrajny) , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 120,63 m2 , zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bilczy, ...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

4
1
120 m2
2025
15636207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22956588 15636207 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 142,61 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bilczy, gm. Morawica. Nieruchomość wybudowana na płaskiej działce w kształcie pro...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

889 000 PLN (6 261 zł/m2)

5
-
142 m2
2026
15439462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 18582271 15439462 Na sprzedaż dom, w zabudowie szeregowej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 143,83 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów w Bilczy, gm. Morawica. Działka pow. 3 21 m2 . Dom stanie deweloperskim, ogrzewanie podłogow...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

745 200 PLN (5 211 zł/m2)

4
2
143 m2
2024
15634733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22925062 15634733 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim , o pow. użytkowej 142,61 m2, zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bilczy, gm. Morawica. Nieruchomość wybudowana na płaskiej działce w kształcie pro...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

889 000 PLN (6 261 zł/m2)

5
-
142 m2
2026
15584707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21868479 15584707 Na sprzedaż dom 5-pokojowy w zabudowie bliźniaczej , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 149,88 m2 , (powierzchnia całkowita 202,17 m 2) , zlokalizowany w Bilczy, gm. Morawica . W skład nieruchomości wchodzą: Parter: - Wiatr...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

890 000 PLN (5 973 zł/m2)

5
2
149 m2
2025
15802728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26275162 15802728 Wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej w prestiżowej lokalizacji BilczaPowierzchnia: 150 m²Wysoki standard Energooszczędne ogrzewanie gazowe Działka ok. 321 m²OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE METROHOUSE KIELCE POŁUDNIEPrzedstawiam Państwu nowocze...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

750 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2025
15467054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19203880 15467054 Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym, położony w prestiżowej i spokojnej okolicy, tuż pod lasem. Dom charakteryzuje się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń, idealnym dla rodziny. Doskonała loka...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

405 000 PLN (4 091 zł/m2)

5
1
99 m2
2024