• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Bodzanów Osiedle Ii

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Osiedle i II

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Bodzanów

15872420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27492761 15872420 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom 250 m2 z budynkiem gospodarczym i garażem na działce 5298 m2 położony w urokliwej miejscowości Kępa Polska położonej pomiędzy starorzeczem Wisły i głównym nurtem rzeki a lasem. Część działki jest zal...

Kępa Polska (Mazowieckie, gm. Bodzanów)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
250 m2
2012
15797539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom z duszą | duża działka | 120m 26151800 15797539 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom z duszą na dużej, zielonej działce - idealne miejsce dla osób, które szukają spokoju, przestrzeni i niepowtarzalnego klimatu.Na sprzedaż niezwykła nieruchomość, jakich dziś j...

Chodkowo (Mazowieckie, gm. Bodzanów)

499 999 PLN (4 167 zł/m2)

5
1
120 m2
1960
15722019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24612870 15722019 BODZANÓW OSIEDLE DOMÓW W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży d om jednorodzinny z pozwoleniem na użytkowanie, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 166,4 m2. Położony jest na działce o powierzchni 300 m2. ...

Bodzanów (Małopolskie, gm. Biskupice)

799 000 PLN (4 813 zł/m2)

5
1
166 m2
2023
15731334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24791033 15731334 Dom został stworzony z myślą o Rodzinach - przestronny, funkcjonalny i wykończony ze smakiem. Wnętrza są jasne i ustawne, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojego stylu życia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca do pracy zdalnej, p...

Bodzanów (Opolskie, gm. Głuchołazy)

950 000 PLN (5 441 zł/m2)

5
2
174.6 m2
1940
15722018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24612869 15722018 BODZANÓW OSIEDLE DOMÓW W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży d om jednorodzinny z pozwoleniem na użytkowanie, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,7 m2. Położony jest na działce o powierzchni 300 m2 . ...

Bodzanów (Małopolskie, gm. Biskupice)

749 000 PLN (5 027 zł/m2)

5
1
149 m2
2022