• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Brzezie

Znalezionych ofert: 3

15869051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27397578 15869051 *** 0% prowizji, brak podatku PCC ****** Zakończenie budowy w IV Q 2026 r. ***Prezentujemy na sprzedaż nowy, 5 -pokojowy dom o powierzchni 150 m2 (powierzchnia użytkowa - 128 m2) położony w Brzeziu, w rejonie ul. Szlacheckiej. Dom położony jest w cic...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 349 000 PLN (8 993 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15844132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26821439 15844132 Wyjątkowa posiadłość w Brzeziu - dwa domy w sercu natury, wokół Puszcza Niepołomicka Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczym Brzeziu, w bezpośrednim sąsiedztwie majestatycznej Puszczy Niepołomickiej. To miej...

Brzezie (Małopolskie, gm. Kłaj)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

10
5
250 m2
1990
15603521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ, DO REMONTU 3 KM OD JEZIORA! 22258964 15603521 Duży dom z dużą działką i dużymi pomieszczeniami gospodarczymi zaledwie o 3 km od jeziora.Nieruchomości Apartament przedstawiają dom o pow. całkowitej 341,01 m2, oraz  pomieszczenia gospodarcze o łącznej pow. zabudowy 283 m2. Nieruchomość znajduje si...

Brzezie (Pomorskie, gm. Rzeczenica)

285 000 PLN (836 zł/m2)

8
1
341 m2
1915