• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż Chmielów Gajowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Gajowa i Chmielów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż domy

15893398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910353 15893398 Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom położony na dużej działce o powierzchni 1205 m2. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny i inwestycyjny, jednak wymaga remontu, co daje możliwość urządzenia wnętrz według własnych potrzeb i gustu...

Wełtyń (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

550 000 PLN (4 249 zł/m2)

6
-
129.43 m2
1939
15876305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wiosenny Zakątek | Pod klucz | Dom nr 2 27535230 15876305 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2 o powierzchni 104,26 m2 z ogródkiem 64,82 m2 na działce 171 m2. Dom aktualni...

Wólka Mińska (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

1 330 000 PLN (12 788 zł/m2)

4
3
104 m2
2025
15830650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26676671 15830650 Na sprzedaż zespół budynków położony na dużej działce w Kudowie Zdrój składający się z:- budynku mieszkalnego (rok budowy ok 1890) o powierzchni użytkowej 459.20m2- budynku wielofunkcyjnego (obecnie obiekt gastronomiczny ) przylegającego do budynku m...

Kudowa-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Kudowa-Zdrój)

2 990 000 PLN (1 587 zł/m2)

12
5
1884.2 m2
1910
15822342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26635124 15822342 Na sprzedaż wolnostojący dom z wybudowanym obok budynkiem gospodarczym i wolnostojącym garażem , posadowiony na 600m2 działce .Nieruchomość położona w miejscowości Potasznia, w gminie Milicz, województwo dolnośląskie. Usytuowana bezpośrednio przy ...

Potasznia (Dolnośląskie, gm. Milicz)

549 000 PLN (3 660 zł/m2)

3
1
150 m2
1936
15822332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26635122 15822332 Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w miejscowości Opole-Czarnowąsy.Budynek budowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów, cegła lita, pełna o całkowitej powierzchni 190m2m, użytkowej 146,56m2. W sąsiedztwie zabudowa willowa. Dom po...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 180 000 PLN (6 211 zł/m2)

4
3
190 m2
1996
15401862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji z dużą działka Suchanino 17731198 15401862 TYLKO U NASWięcej zdjęć z wnętrza wkrótce. Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku Suchanino w stanie do generalnego remontu. Przedstawiany dom składa się z:piwnica- 30m2parteru - 30m2poddasze- 19strychu- 10m2N...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (10 114 zł/m2)

4
-
79 m2
1920
15086676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 9364520 15086676 Dom z 1914 roku , dawne gospodarstwo z zabudowaniami zamknięte w czworoboku z wewnętrznym dziedzińcem . Front stanowi budynek mieszkalny, jeden bok to mur o wysokości 4 m, drugi bok to ściana muru oddzielającego sąsiedni budynek.Czworobok zamyka bu...

Drawno (Zachodniopomorskie, gm. Drawno)

270 000 PLN (3 000 zł/m2)

4
-
90 m2
1914
15893379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910329 15893379 Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażem, tuż przy granicy z Jagodnem.Opiekun oferty:Izabela Wójcik602 10 602Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i zielonej części Iwin. Inwestycja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 190 000 PLN (10 531 zł/m2)

4
2
113 m2
2026
15887650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowy segment z ogrodem i tarasem, bezczynszowy 27789737 15887650 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 158 m², położonego na działce o powierzchni 276 m², zlokalizowanego na Osiedlu Medyk w dzielnicy Gosławice w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla ...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (6 013 zł/m2)

4
3
158 m2
1998
15885277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabudowa bliźniacza gotowy do zamieszkania 27721862 15885277 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 155,90 m², położonego na działce o powierzchni 334 m² wraz z dodatkowym ogrodem o powierzchni około 90 m² (dzierżawa od miasta), zlokalizowanego w spokojnej części Opola - d...

Opole (Grotowice) (Opolskie, gm. Opole)

1 050 000 PLN (6 774 zł/m2)

7
2
155 m2
2000
15869752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny bliźniak z ogrodem 109m2 27408278 15869752 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej okolicy pod Płockiem. Nieruchomość łączy funkcjonalny układ pomieszczeń z komfortem codziennego życia oraz dostępem do zielonego otoczenia. Dom jest ...

Słupno (Mazowieckie, gm. Słupno)

783 000 PLN (7 183 zł/m2)

5
3
109 m2
2014
15869044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 200m2 super dojazd do Płocka 27396832 15869044 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży energooszczędnego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej okolicy pod Płockiem. Nieruchomość zapewnia komfort życia w otoczeniu ciszy oraz wygodny i szybki dojazd do miasta bez uciążliwych korków. ...

Brochocin (Mazowieckie, gm. Radzanowo)

680 000 PLN (3 400 zł/m2)

5
2
200 m2
-